anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zrobieniem etykiety

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Mam problem ze zrobieniem etykiety. Wyskakuje mi informacja "Długość podanego tekstu przekracza 31 znaków" nie mam co już usunąć a to nadal wyskakuje. Musielibyśmy chyba usunąć dane klienta większość ale te informacje są ważne i nie można ich usunąć.
Allegro Delivery -> Allegro One Box, wysyłka -> UPS.
Co mam zrobić? Przydarza mi się to już któryś raz tylko tym razem z allegro delivery.

Proszę o pomoc. Nie mogę nadać paczki.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Zayton-Oriental twój adres jest ok?

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Tak wszystko z nim w porządku 

 

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyliśmy gabaryt paczki, numer referencyjny, kliknęliśmy zapisz i wyskoczył komunikat. "Długość podanego tekstu przekracza 31 znaków". Próbowaliśmy usunąć jakieś dane od klienta który zamówił ,ale nie ma tam żadnej długiej treści. Podstawowe dane adres, numer telefonu itd.. a nie można też usunąć wszystkiego bo się później tam wyświetla "pole nie może być puste" co jest oczywiście zrozumiałe bo muszą być dane klienta. Nie wiemy już co robić 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zayton-Oriental pokaż mi proszę zrzut swojego ekranu i podaj o jakie zamówienie dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-07-17 114119.pngZrzut ekranu 2024-07-17 114134.pngZrzut ekranu 2024-07-17 114154.png

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Z następną paczką mamy problem tym razem wysyłka z orlen paczka. Wyskakuje ten sam komunikat. Nr zamówienia: 15733592782  

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc 😕 nie wiem co robić klienci czekają na paczki

 

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc nadal czekam. Dwie przesyłki są już oczekujące przez ten problem ze znakami. Klienci powinni już mieć wysłane paczki 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Zayton-Oriental Proszę, sprawdź, czy Twój adres w książce adresowej nie przekracza tego limitu. Jeśli nie, skieruję sprawę do konsultacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Udało się :). Usunęliśmy Ul. Przed ulicą i przeszło. Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Zayton-Oriental Ten komunikat z reguły dotyczy pojedynczego wiersza. Prawdopodobnie gdzieś jest za długa nazwa, albo brak spacji w adresie (np. między ulicą a numerem itd.). Trzeba sprawdzić dane kupującego, one w razie potrzeby dają się edytować

oznacz moderatorów

Zayton-Oriental
#7 Wielbiciel#

Właśnie próbowaliśmy robić spacje w niektórych miejscach, ale nadal jest to samo. Miejscowość jest dość długa może to być przez to

oznacz moderatorów