anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro automatycznie udostępniło kuriera ONE mimo, że nie obługuje tego kodu

coffee-world
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

co mam teraz zrobić z tymi przesyłkami? Nie da się wyłączyć allegro ONE w ustawieniach dostawy... Do wczoraj był UPS i DPD i wszystko było w porządku. Paczek z godziny na godzinę dochodzi a nie możemy ich nadać

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@coffee-world Cześć, jaki jest kod pocztowy, z którego nadajesz paczki? 

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

42-680

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@coffee-world Zgłosiłam tę sytuację. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

W ciągu 24 godzin ilość zamówień wyniesie kilkadziesiąt... Co ja mam zrobić z tymi klientami?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@coffee-world dzwonić opisać sytuację poprosić o anulowanie i zakup przez normalnego przewoźnika

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@az1rael  Pod warunkiem że nie mają Smarka i im samo nie wybiera. BTW. Ten Twój nocny oponent to po mojemu jest właśnie z tamtego tematu :). Nie uważasz podobnie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@serwis-texas on stalkuje i szuka zaczepek, a rozmnaża sie przez pączkowanie, dziś znowu założy po 22 nowe konto a jutro rano znowu na kopach wyleci wojownik klawiatury dyżuru nocnego ciecia ma okazję zaistnieć do rana

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Gdyby to było kilku klientów i koniec to pół biedy, ale to z godziny na godzinę będzie coraz gorzej... Dołóżmy do tego, że allegro praktycznie samo już wybiera dostawę za klienta i robi się z tego syzyfowa robota, kupi jeszcze raz... i może mu wybrać to samo 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@coffee-world 

Daleko macie do najbliższego automatu One?

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Kilka kilometrów. Ale go też nie obsługuje kurier One, więc jak nadać metodą allegro One Kurier dostawa jutro np?

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@coffee-world 

Poważnie, sprawdzałeś? Automat poza strefą? Pokaż z ciekawości, bo w razie co można w WzA zrobić fake dane do wysyłki. Potraktuj to jako doraźne działanie, wszyscy tu wiemy że to co oni wyprawiają to ludzkie pojęcie przechodzi.

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

kod pocztowy najbliższego automatu to 42-612 i jest poza strefą one. Najbliższy punk, który obsługuje ONE jest kilkanaście km od nas

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@coffee-world 

Reasumując, zmieszają strefę do tego stopnia że nie ogarniają swoich automatów 🙂

Wyznaczyć w okół spodka i biznes będzie jak ta lala.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Za bałagan z dostawą One odpowiada allegro i tam składaj reklamacje. Osobiście wolę nie mieć Smarta a mieć spokój i nie użerać się z narzuconymi na siłę dostawcami.

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  na ten moment na 2 kontach allegro jest już prawie 50 paczek z ONE kurier. Kiedy mogę się spodziewać wyłączenia tego na naszych kontach? Od wczoraj na czacie nie da się skontaktować...

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Ok, mam już opcję wyłączenia tego w ustawieniach dostawy. Co z już sprzedanymi paczkami? Dzwonić i anulować? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Natomiast nie mogę wyłączyć wciąż na naszym koncie okado.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coffee-world czy na koncie okado nadajecie z tego samego kodu pocztowego (42-680)? 
Wszystkie konta powinny zostać osobno zgłoszone, więc jeśli jest ich więcej poproszę o informację. Nadanie już utworzonych przesyłek Allegro One Kurier nie będzie możliwe, więc możecie albo nadać je poza Allegro, albo skontaktować się z kupującymi i anulować zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Tak, ten sam kod pocztowy 42-680. Czy jeśli zmienię ręcznie przewoźnika na Allegro Kurier UPS to zostanę obciążony pełną kwotą przesyłki czy zostanie potraktowana na zasadach smart z jedynie dopłatą? To samo się tyczy allego one box, czy jeśli przy nadawaniu zmienię ręcznie na allegro one box dpd lub allegro one box ups to zostanę obciążony pełną kwotą przesyłki, czy tylko dopłatą do smart?

oznacz moderatorów