anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro automatycznie udostępniło kuriera ONE mimo, że nie obługuje tego kodu

coffee-world
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

co mam teraz zrobić z tymi przesyłkami? Nie da się wyłączyć allegro ONE w ustawieniach dostawy... Do wczoraj był UPS i DPD i wszystko było w porządku. Paczek z godziny na godzinę dochodzi a nie możemy ich nadać

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coffee-world ok, dziękuję. Poprosiłam o wyłączenie Allegro One Kuriera również na drugim koncie. Nie możesz zmienić (ani wybrać) przewoźnika (UPS lub DPD) który obsłuży przesyłki w ramach metody Allegro One Box.     
W sprawie zamówionych już przesyłek z metodą Allegro One Kurier, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

la_nika bardzo proszę, żeby ten kontakt nastąpił. Wczoraj zamówiłem rozmowę telefoniczną i nikt nie zadzwonił.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coffee-world osobiście rozmawiałam z koleżanką, która ma zadzwonić na numer 60*****21. Gdyby w ciągu godziny to nie nastąpiło, daj proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

la_nika godzinka właśnie minęła... Nie ukrywam, że z minuty na minutę spadają nasze szanse logistycznie na załatwienie tej sprawy dziś, a nam akurat zależy na naszych klientach. Bardzo proszę o potraktowanie sprawy jako pilnej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coffee-world otrzymałam informację, że już wszystko ustalone i ok. 12 koleżanka dodzwoniła się do Was. Czy wszystko się zgadza? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

coffee-world
#10 Popularyzator#

Tak, dziękuje.

oznacz moderatorów

zuzola_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Mamy ten sam problem kod nadawczy 42-612 i tez nie mamy możliwości nadania i wyłączenia one kuriera. Posiadam kilka kont a zbliża się weekend więc proszę o interwencje i wyłączenie opcji dostawy one kuriera. Teraz dzwonimy po klientach i prosimy o zmiane formy przesyłki zamiast pracować. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @zuzola_pl 🙂 Czy konto z którego piszesz to jedyne konto na Allegro na którym prowadzisz sprzedaż? Jeśli jest ich więcej potrzebuję loginy wszystkich kont (możesz je przesłać e-mailowo na adres spolecznosc@allegro.pl, w treści wiadomości, podaj link do tego wątku).  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zuzola_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Mail wysłany. Proszę o interwencje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzola_pl dziękuję! Przekazałam wszystkie konta z prośbą o wyłączenie, gdy tak się stanie otrzymasz wiadomość e-mail (na adres przypisany do konta, z którego tutaj piszesz), będziesz mogła wtedy wyłączyć Allegro One Kurier w swoich cennikach. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zuzola_pl
#7 Wielbiciel#

Świetnie. Dziękuje i czekam.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@la_nika 

Monika, ale dlaczego @coffee-world  ma się kontaktować z kupującym. Po co ma nadawać poza Allegro. W jakim celu? To bezsensu.

 

W ramach Allegro Delivery odpowiadamy za cały proces logistyczny i reklamacyjny – kompleksowo dbamy o szybkość i jakość dostaw. Realizujemy je wspólnie z naszym partnerem logistycznym – ORLEN Paczką.

 

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas skontaktujemy się bezpośrednio ze sprzedającym, aby pomóc w tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hydroBX
#7 Wielbiciel#

Pacjent zamawia z przesyłką "Allegro One Kurier - dostawa jutro" a przy zamawianiu kuriera wyskakuje info "Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera" kiedy poprawicie ten błąd?

oznacz moderatorów