anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam od pewnego czasu nie działa mi Allegro lokalnie w czym może być problem?

pyru_marcin
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Cześć, wałkujemy już ten temat od pewnego czsu, ale generalnie nikt nie dostał konkretnej odpowiedzi co jest grane 😞

Jedyna odp. moderatorów to przeinstaluj, zresetuj i miej nadzieję że zadziała.

Na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie to korzystanie z przeglądarki 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Apka, tak działa.

oznacz moderatorów

MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Od kiedy??

Jeszcze kilka dni temu można było normalnie zobaczyć i zamówić oferty AL na Allegro.

No a po 2 i najważniejsze ktoś zapomniałem o promowaniu premium, które po uiszczeniu opłaty zobowiązuje Allegro do pozycjonowania i oczywiście możliwości zakupu wypromowanego towaru przez potencjalnego nabywcę!!! 90% użytkowników korzysta z aplikacji co automatycznie wyklucza korzystanie z przeglądarki na telefonie i tym samym uniemożliwia zalogowanemu użytkownikowi wybór towaru z AL. 

Jaki sens ma takie działanie i jak to wytłumaczyć ludziom którzy zapłacili za promowanie!!!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

U mnie wszystko działa jak należy, tak że to jest pocieszające. 

oznacz moderatorów

MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Apka AL osobna jako sama w sobie działa 🙂 Problem pojawia się (przynajmniej u mnie) w aptece Allegro, gdy próbuję przejść na opcje AL - lipa 😞 aktywna jest tylko opcja wystaw. No i w wyszukiwarce Allegro błąd "coś poszło nie tak" 😞

oznacz moderatorów

MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Zapytałem i źródła... ALokalnie i Allegro nie zostały rozdzielone, APP dziala nieprawidłowo, i od przyszłego tygodnia (poniedzialek) mają nadzieję przywrócić prawidłowe funkcjonowanie!

Wydaje mi się że temat możemy uznać za zamknięty i cierpliwie czekać na efekty

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@pyru_marcin wiemy, że niektórzy nasi klienci mają taki sam problem jak Ty. Jutro przygotowujemy aktualizację, która przywróci pełną funkcjonalność Allegro Lokalnie. Przepraszam w imieniu Serwisu za powstałe utrudnienia.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów