anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres magazynu w Lublinie

Client:97932652
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś wie, gdzie w Lublinie znajduje się magazyn dla przesyłek? Od ośmiu dni czekam na paczkę. Na infolinii nie można dostać konkretnej informacji dot terminu dostawy. Za każdym razem jak dzwonię - ta sama odpowiedź: zadzwonię do magazynu, dowiem się i dam panu znać. I k...a nic. Stwierdziłem, że sam tam pojadę. No ale koleżanka na słuchawce nie chciała podać adresu. Powiedziała, że musi uzyskać zgodę. W sumie to się nie dziwię, bo pewnie tłumy wk...wionych klientów by tam było i mogłoby dojść do zamieszek. Może trzeba zgłosić na policję, że Allegro przywłaszcza sobie paczki klientów?....... To wykracza poza wszelkie granice rozumu.....

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Client:76977562
#7 Wielbiciel#

Z miłą chęcią też poznałbym adres , ale mi powiedziano że nie ma możliwości odebrania paczki od razu z magazynu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy ten przewoźnik tak Ci udostępni, na pewno jest to UPS.

oznacz moderatorów

Client:76977562
#7 Wielbiciel#

Na 100% to firma UPS bo akurat tu wiadomo gdzie jest siedzibą,  bo jest na ich stronie 

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Magazyny mają chyba wszystkie ważniejsze firmy: DPD na Grygowej, InPost, Orlen paczka na Mełgiewskiej, UPS na starej Mełgiewskiej, j DHL też w tamtej okolicy. Wymieniać dalej czy podasz o jaką chodzi?

Chyba, że pisząc "Allegro przywłaszcza sobie paczki" masz na myśli UPS jako przewoźnika Onych, to oni mają nawet POK, ale godziny obsługi są znacznie krótsze niż podają na stronie. 

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

Client:76977562
#7 Wielbiciel#

A czy Firma kurierska ktora współpracowała z allegro czyli "Xpress Delivery" jeszcze istnieje?

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@Client:76977562  X-press Couriers to obecnie... Allegro One Kurier - Allegro przejmuje X-press Couriers dostawy tego samego dnia cena (wirtualnemedia.pl)

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Magazynu czego? Kogo? 

oznacz moderatorów

Client:97932652
#7 Wielbiciel#

Allegro One Kurier

oznacz moderatorów

Sosnowski1978
#7 Wielbiciel#

Moja przesyłka od 10 dni znajduje się w Lublinie, od Allegro nie mogę się niczego dowiedzieć, prosiłem o telefon lub adres magazynu i nie otrzymałem żadnej informacji 

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Wygooglaj UPS Lublin,

w soboty normalnie mają do 12-tej (11:50), ale wtedy nawet nie skanują przesyłek które dostarczamy, więc wątpliwe by coś dało się załatwić, zresztą dziś Wielka Sobota i wiele firm ma wolne, oni pewnie też. 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@NajlepszyComPL  w Lublinie daną paczkę AO, niekoniecznie musi przetrzymywać UPS, obstawiamy prędzej One Kurier.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

 

@AGD-RTV-IT potwierdzam, aktualnie w Lublinie jest duży problem z paczkami obsługiwanymi przez one kurier, my tylko takie wysyłamy i niestety nie dochodzą do klientów, a leżą gdzieś na sortowni/magazynie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

paciomen5
#7 Wielbiciel#

Dalej jest problem z magazynem w Lublinie i kurierem Allegro One, na infolinii zbywają temat że nie ma kontaktu z magazynem a paczka utknęła właśnie w tym magazynie. Zgłaszalem kilkukrotnie ale oczywiście oni nic nie mogą zrobić i nie wiedzą tak na prawdę czy paczka znajduje się w tym magazynie. Zamówienie z dostawą na 2 kwietnia, jest 4 kwietnia i brak info dot. dzisiejszej dostawy więc zakładam że jej nie będzie.

oznacz moderatorów

KsiegarniaAnika
#8 Zapaleniec#

To jest normalna tragedia. Po raz któryś z rzędu mam ten sam problem z pzesyłkami obsługiwanymi przez allegro one kurier. Kurier nie odbiera paczek ode mnie czyli od nadawcy. Kontaktu z kurierem, lub oddziałem w Lublinie brak a na infolinii za każdym razem to samo czyli nic co cokolwiek wnosi tylko ponowienie interwencji

oznacz moderatorów