anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będę mogła zadedykować drzewa?

niarara
#7 Wielbiciel#

Witam @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Mam pytanie kiedy będą posadzone kolejne drzewa do dedykacji, mamy już prawie koniec maja więc wiosna już dawno się zaczęła i na logikę drzewa powinny być już sądzone, stąd moje pytanie(mam 3 do dedykacji i ani jednego nie mogę zadedykować). Zgodnie z regulaminem drzewa powinny już być a ja jako klient mam 30 dni na dedykacje po odbiorze 10 przesyłek i posadzeniu drzewa.Skoro się nie wyrabiacie z drzewami to może rozszerzyć akcje o kolejne miejsca nasadzeń i zaangażować w ten proces więcej ludzi?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@niarara dopytuję o to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

niarara
#7 Wielbiciel#

Coś wiadomo w sprawie dedykacji drzew?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@niarara Możliwość dedykacji powinna zostać odblokowana do końca tego miesiąca. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

niarara
#7 Wielbiciel#

Nadal nie można dedykować drzew, coś chyba nie poszło tak jak powinno.Cos faktycznie wiadomo czy nadal tylko gra na czas?

oznacz moderatorów

Client:40819732
#7 Wielbiciel#

Na dedykację jest niby 30 dni po odebraniu 10 przesyłki. Mi termin mija 07.07.2024 po otrzymaniu nagrody, a dedykacji nie można dodać. Co dalej?

Cały czas są podawane informacje że drzewa nie są zasadzone...

To po co termin 30 dni na dodanie dedykacji, skoro sami tego nie przestrzegacie?

Rozumiem, że jak minie 30 dni to dedykacji już nie będę mógł dodać, mimo braku drzew?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40819732 Cześć. 🙂 Na ten moment nie ma jeszcze drzew. Kiedy zostaną zasadzone, dostaniesz powiadomienie mejlowe i wtedy będziesz mógł dodać dedykację (będzie na to 30 dni). 

oznacz moderatorów

Client:40819732
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za informację 👍

Będę oczekiwał wiadomości 

Pozdrawiam Piotr 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Jakiej wiadomości, nie sadzą, teraz każdy sam będzie sadził.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz sobie sam nasadzić, nie ma kto i to trwa od jesieni.

oznacz moderatorów

_Raditzu_
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich, więc wczoraj tj. 23.07.2024 otrzymałem email z Allegro o tym, że mogę zadedykować drzewo. Moja radość była spotęgowana tym, że okazało się, iż mam drugie drzewo do dedykacji sprzed roku, o którym zapomniałem, bo w tamtym momencie możliwość dedykacji była dla mnie mało istotna. Dzisiaj chcąc zadedykować to drzewo okazuje się, że według doradcy Allegro nie mam takiej możliwości, bo minął rok od otrzymania możliwości dedykacji.

 

Czy to naprawdę tak duży problem wysłać automatycznie trzy powiadomienia odpowiednio na miesiąc, dwa tygodnie i trzy dni przed terminem, o którym nawet nie było informacji w owych emailach, że istnieje? Pomijając to, że taka nagroda powinna być bezterminowa. W końcu to wirtualna dedykacja, a nie fizyczna.

 

Ja te dedykacje uzyskałem poprzez zamówienie 20 przesyłek za które zapłaciłem. To nie jest tak, że otrzymałem je za nic. Należałoby wykazać się odrobiną szacunku, Allegro, nie sądzicie?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Szacunek i allegro??? Serio... Gdzie?

Dla kupujących:

- trefne wyszukiwarki

- brak możliwości wyłączenia łączenia ofert

- brak możliwości wyboru kuriera w smarcie

- sugerowany (wywróżony) czas dostawy pokazany tak by wyglądał na gwarantowany. Jak kurier ma deklarowany czas 48h od nadania to jak można wyświetlać ludziom, ze paczka na pewno jutro dojdzie?

- zmuszanie sprzedających do wyjaśniania każdej gwiazdki mniej co w konsekwencji kończy się nękaniem kupujących.

- wpychanie ludziom na siłę wysyłek allegro one. Można sobie poczytać, od wprowadzenia tego był tu chyba jeden pozytywny wpis i z tysiąc negatywnych. Ale cóż to przymusowa forma dostawy...

- wszystkie ważne informacje pochowane tam gdzie statystyczny klient nigdy ich nie znajdzie.

- ciągłe błędy katalogu, kto wie na 100% co kupuje? Obecnie nikt... Co chwilę coś zmieniają bez wiedzy sprzedających mających do tego podpięte oferty...

- ograniczanie dostępności do wykupionego smarta poprzez zmuszanie sprzedawców do korzystania z najbardziej wadliwych form dostawy. W konsekwencji coraz więcej ich ze smarta rezygnuje...

itp itp

Dla sprzedających:

- negatywy za allegro ona, co z tego że włączają pod przymusem i za to nie odpowiadają

- oferty małych firm na szarym końcu za chińczykami z kontami ginącymi po miesiącu i dropshopingami...

- negatywy za błędy katalogu. Co z tego, ze fotki ktoś wstawił inne czy parametry zmienił, a sprzedawca tysiąca ofert codziennie nie może sprawdzać....

- Dopuszczanie do zakładania bzdurnych dyskusji gdy nie było wpłaty. Przykładowo klient kliknął licytuj, po 2 tygodniach w dyskusji poinformował, że to przez pomyłkę i rezygnuje. Efekt: odmowa zwrotu prowizji z powodu otwartej dyskusji i braku rezygnacji klienta. To szacunek allegro dla czasu sprzedających.

- bzdurne punktacje w statystykach konta, obecnie jak bym nie daj Boże przegapiła wiadomość albo nie odpisała przez allegro bo rozmawialiśmy telefonicznie/ sms itp to statystyki mi spadną porównywalnie jak za negatywa:)

- brak możliwości dodawania istotnych informacji w ofertach. Wszystko ma być pochowane po dziwnych zakładkach gdzie nikt tego nie znajdzie. Nie można nawet napisać "w razie wątpliwości proszę o kontakt przez zakładkę kontakt", bo zdejmą ofertę.

- czas oczekiwania na odpowiedź z supportu to co najmniej 24h, często dłużej.

- klient poprosi o coś nie standardowego np wysyłkę za 3 dni, sprzedawca jest za to karany. Musi prosić się o usuniecie tego ze statystyk. I to dopiero jak już są obniżone, nie może zawczasu...

-  sprzedawca ustawia wysyłkę w 24h. Ale część paczek wyśle wcześniej. Co robi allegro - przekłamuje deklaracje i wyświetla dostawę na jutro. Oczywiście w razie negatywa "klient ma prawo do subiektywnej opinii. Co z tego, ze sprzedawca co innego deklarował niż allegro wyświetlało...

- ile ofert nie da się wystawić lub są ściągane przez boty z powodu katalogu??? Tutaj producenci jako jedyni sprzedający dany produkt, wykupujący EAN i zakłądający swój katalog mieli ofert ściągane za niezgodność z katalogiem.

Itd. itd Gdzie tu jakikolwiek szacunek?

Drzewka to nic w porównaniu do reszty. Lepiej pomyśl jak przy okazji one zaśmiecił środowisko na tych ciągłych bezsensownych zwrotach. Oni potrafią odsyłać paczki bez dostarczenia do boxa tylko dlatego, ze box był zajęty xD. To jest EKOLOGIA... A my moglibyśmy tak sobie przez tydzień listę żalów wydłużać, i tak mają to gdzieś.

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ach i zapomniałabym jeszcze słynne testy zarówno na kupujących jak i sprzedających. Bez żadnego powiadomienia. Bez zgody. I odmowa wyłączenia gdy są uciążliwe dla przymusowego uczestnika. Ludzie wchodzą na forum, zglaszają błąd działania i po paru godzinach dowiadują się że są przymusowymi uczestnikami kolejnego bzdurnego testu. Nie da się tego nawet skomentować na forum, bo nie ma takich cenzuralnych słów, w których można by to było opisać....

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Cudowne podsumowanie !

Dawno nie czytałem tak dobrego tekstu.

Onet, Interia, TVN Uwaga, WP powinny się zainteresować przedrukiem.

💪

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@_Raditzu_ 

Od momentu wejścia Allegro Delivery, tj 26 czerwca to nie ma już żadnego znaczenia. Allegro, na podstawie jakiegoś "algorytmu" wybiera kto się zajmie dostarczeniem usługi do zielonego automatu.  Kończy się tak że 2 paczki robi One, 3 DPD, 2 UPS. Zamiast jedne kurier podjechać po 7 paczek to przyjeżdża trzech. Ta wirtualna dedykacja drzewek to hipokryzja.

oznacz moderatorów

seba68911
#1 Nowicjusz#

mam trzy drzewka do dedykacji i w każdym gdy wybiore "zadedykuj" nie mam pola do wpisania dedykacji tylko info kiedy są one sadzone. wcześniej nie miałem z tym problemu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma nasadzeń, nie ma dedykacji.

oznacz moderatorów

niarara
#7 Wielbiciel#

Nadal brak możliwości dedykacji, chyba coś poszło w tym roku nie tak jak powinno

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

Opóźnienie absolutnie nie powinno mieć miejsca. Najmocniej Was za to przepraszam. Wynika ono z kilku powodów. Obiecuję, że drzewa z dedykacjami na pewno będą, tylko musimy dopiąć wszystkie formalności i tutaj prosimy Was o cierpliwość i zrozumienie.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapraszam do sadzenia, będzie więcej ludzi!

oznacz moderatorów