anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny problem z przesyłką Allegro.

dunio68
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. 

Kolejny raz mam problem z przesyłką Allegro do zielonego paczkomatu. Kontakt oczywiście jest, ale w zasadzie nikt nie jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi. Kiedy przesyłka dojdzie, czy w ogóle dojdzie!!! Jedną już straciłem definitywnie. Niestety nie nauczyłem się na błędach i ponownie skorzystałem z tej formy dostawy.

Proszę uważać na dostawę Allegro jest bardzo niepewna i w zasadzie kontakt jest ograniczony do tego co już wiem. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@dunio68 to jak kolejny raz to wiesz jak to wygląda 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dunio68
#7 Wielbiciel#

Tak to wygląda:

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. 

Czekamy na informacje od naszego partnera logistycznego.

Gdy uzyskam odpowiedź, wrócę z wiadomością zwrotną. 

Życzę miłego dnia!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dunio68 🙂 jak mi ostatnio klient reklamował opóźnienie doręczenia, napisałem do allegro bo to oni mają umowę, dostałem taką samą odpowiedź i do dziś nikt nie odpisał po kilku dniach paczka dotarła 🙂

A najlepsze jest to że udział w tym bierze trzech pośredników 😄

Wy kupujecie od nas i nam zgłaszacie problem, my mamy przesyłki narzucone przez allegro na ich umowach, potem przekazujemy problem allegro a allegro dopiero pyta swoich przewoźników 😄 i tak odbijamy piłeczki, nikt nic nie wie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Przesyłki nie dochodzą bo nie są odbierane od nadawców przez kurierów Allegro One, a nie są odbierane, bo zgodnie  z Regulaminem Allegro nie gwarantuje podjazdów kurierów po przesyłki, To znaczy, że jest obowiązek oferowania przez sprzedawców wysyłek przez Allegro One, ale kurierzy nie mają obowiązku po nie przyjeżdżać.

Jedyne obowiązki, jakie są w tym temacie to zapłacić za przesyłkę i ją nadać. Na przykład poprzez najbliższy automat One Box oddalony... o ok. 30 km.

oznacz moderatorów