anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro box

Karolajnm97
#1 Nowicjusz#

Mija 3 dzień gdzie moja paczka nr ALE000029D55DBC „szuka punktu alternatywnego” to są jakieś żarty . Sprzedawca wysłał paczkę 06.09 i od tamtej pory tak jest napisane w historii. Ostatni raz zamawiałam cokolwiek tą formą dostawy .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Karolajnm97 z tym przewoźnikiem tak jest , masz chęć przejrzyj Gadane , masa postów na ten i związane tematy

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@mdrogeria 

Ale ładny jest, zielony, ekologiczny. Przesyłki są mniej ważne 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas i jak ładnie przepraszają ...😂

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Karolajnm97, najmocniej przepraszamy za tę sytuację. Weryfikujemy ją. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Korzystając z tej formy dostawy musisz uzbroić się w cierpliwość . Te wspomniane 3 dni to jeszcze nie rekord , inni czekali lub czekają czasem o wiele dłużej. Chcesz mieć szybko paczkę to nie ta forma dostawy . 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Szybko idzie. Normalnie to tak po 7-10 dniach dochodzą sadząc z wpisów na tym forum. Głowy nie dam, bo po pierwszych paru postach obiecałam sobie nigdy w życiu tym nie zamawiać.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Nigdy nie mów nigdy. Patrząc na co wyprawia Allegro niedługo zostanie tylko AOB, stworzą dodatkowo swoją firmę kurierską i nie będzie wyboru 😉 A na paczki będzie się czekać tyle co na te z Chin 🤣

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Karolajnm97, serdecznie przepraszamy za tę sytuację. Skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo. 

oznacz moderatorów