anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box brak dostawy

Client:87406691
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, od 7 sierpnia przesyłka ma status podjęta z maszyny przez kuriera i na tym stanęło, jak długo może trwać dostawa do paczkomatu allegro one box?

Nr przesyłki Allegro A00016MMY1

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

1500100900 do 2

oznacz moderatorów

Client:87406691
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87406691 tyle kupujących ma problemy z tym przewoźnikiem, a z ciekawości co Cię pokusiło żeby wybrać tego przewoźnika ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:87406691
#8 Zapaleniec#

Ciekawość jak to działa i bliskość paczkomatu allegro, mam parę kroków do niego 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87406691 wyjaśniamy już co się dzieje z Twoją przesyłką, ale na razie poproszę Cię o cierpliwość. Gdy tylko dostaniemy informacje w Twojej sprawie, otrzymasz od nas wiadomość mailową. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Czyli to prawda, Ciekawość to pierwszy stopień do piekła - zakupowego w tym przypadku 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87406691 i jakie masz wrażenia 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 Adekwatne do jakości usługi 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@biosorcerer weź no nie twórz oksymoronów onebox / jakość usługi 😄

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:87406691 mniej więcej chodzi o to ze tyle baboli wali ta usluga tygodniowo na forum postow w rodzaju gdzie moja paczka etc ze juz zgubilismy sie jak duzo bo co chwile ktos z kupujacych miesem rzuca o tym o ilu przyoadkach nie wiemy to nie wspomne ...

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Hitem i tak są „zwroty” - kurierzy rzekomo przyjeżdzają, rzekomo nikogo nie zastają, paczka nieodebrana z automatu przez kupującego potrafi miesiąc krążyć w przestworzach zanim wróci do sprzedawcy. To jest naprawdę najgorsza możliwa opcja dostawy - już nawet poczta Polska sobie lepiej radzi. 

oznacz moderatorów

Client:87406691
#8 Zapaleniec#

Paczki jak nie było tak nie ma stoi od 1.5 tyg pobrana przez kuriera, no dramat nigdy więcej allegro one box - niezły syf szybcej by chyba doszła z chin niż przez allegro one w PL wiesz może czy da się złożyć reklamacje o zwrot pieniędzy? Nie mam czasu czekać kilka miesięcy bo za niedługo wyjeżdżam i nie będę mógł odebrać przez co najmniej najbliższy miesiąc jeśli by jakimś cudem doszła. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Reklamacje na zaginięcie przesyłki można złożyć dopiero 30 dni po nadaniu 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

A paczkomatem wysyłasz 600 paczek miesięcznie i wszystkie dochodzą do klientów. Podejrzewam że wystarczy uczciwie  zapłacić pracownikom. Jak mawia mój znajomy kurier ze wszystkich wyzyskiwaczy Inpost placi najlepiej.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Biorąc pod uwagę szybkość dostaw allegro One chcę poinformować że pielgrzymka z warszawy do częstochowy szła 9 dni. 

Może by wysyłać paczki pielgrzymką?

oznacz moderatorów