anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box Brak kodu odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
mat1asone
#8 Zapaleniec#

Witam, ALE0000389920AE, Szczegóły zakupu: Oczekuje na nadanie, powiadomienie Przesyłka do odbioru Odbierz do: pon. 31 paź 2022, 08:40, niestety nie otrzymałem kodu odbioru, występują jakieś opóźnienia? Kod przyjdzie w późniejszym terminie? Czas goni a takie sytuacje nie pomagają :D. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
kostas11
#21 Demiurg#

@mat1asone zadzwoń na 616 306 997 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 to telefon do Klaudii , też tam bywasz ??😁

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@mat1asone łomem go !!! , a zerknij do zakładki ,, moje zakupy ,, w szczegółach powinien być kod odbioru .

oznacz moderatorów
mat1asone
#8 Zapaleniec#

Pustka, zwłaszcza że tak jak napisałem w szczegółach widnieje info oczekuje na nadanie tak jakby nie nastąpiło odświeżenie statusu jednak paczka jest już na miejscu do odbioru 😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mat1asone wydaje mi się że źle patrzysz bo paczka leży w automacie 2 dni a masz termin do 31 ? Przypuszczam że jeszcze nie nadana 😞 

Gdy przesyłka trafi do punktu, kod odbioru dostaniesz:

  • w mejlu
  • w smsie
  • w powiadomieniu w serwisie – na komputerze
  • w powiadomieniu z aplikacji Allegro – jeśli z niej korzystasz
  • w sekcji Kod odbioru w szczegółach zamówienia w zakładce Moje zakupy.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
mat1asone
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2022-10-27-18-24-27-013-edit_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@mat1asone jeśli nie pomyliłeś konta to pozostaje łom ... prawda  ??

oznacz moderatorów
mat1asone
#8 Zapaleniec#

Nic nie pomyliłem a paczka została nadana na 99% bo sklep wiedział że zależy mi na czasie no coś jak się do jutra nic nie wyjaśni spróbuję zadzownic na numer podany przez @kostas11 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mat1asone jak zależy Ci na czasie to nie wybiera się tej usługi 😄  paczki czasem idą tydzień i mają dziwne statusy ;(

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@mat1asone zadzawoń Klaudia jest suuuper !!

oznacz moderatorów
mat1asone
#8 Zapaleniec#

@kostas11 @mdrogeria Dziękuje Wam za pomoc, paczka od dwóch dni leżała w paczkomacie, pomoc allegro zrzucała winę na sklep, zadzwoniliśmy do Pani z numery który podaliście i otworzyła skrytkę zdalnie, miłego weekendu. 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@mat1asone Zgodnie z informacjami w naszym systemie, ta przesyłka została dopiero zarejestrowana przez nadawcę. Na pewno powiadomienie, które otrzymałeś, dotyczy tej paczki?

oznacz moderatorów
mat1asone
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One Tak dotyczy tej samej paczki otrzymałem informację w powiadomieniach że paczka jest do odbioru bez kodu odbioru po najechaniu w szczegóły jest informacja jak poniżej 

Screenshot_2022-10-27-18-36-43-050_com.android.chrome.jpg

 ale sądząc po Waszej odpowiedzi raczej też nie wiecie co się stało paczkę nadano wczoraj przed 10.

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@mat1asone "ale sądząc po Waszej odpowiedzi raczej też nie wiecie"
"No raczej /*****/, nie inaczej" 😂

oznacz moderatorów