anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - problemy z dostarczeniem przesyłek

yoyek1
#8 Zapaleniec#

Drugi raz dałem się skusić na wysyłkę przez Allegro One Box i drugi raz tego żałuję. 

Za pierwszym razem paczka od odebrania przez kuriera do umieszczenia w automacie była "gdzieś" przez ponad 48h.

Tym razem sprzedający w poniedziałek przygotował paczkę (Allegro obiecywało, że dostarczy ją na wtorek). Mamy środę, a paczka nigdzie nie drgnęła. Sprzedający tłumaczy się, że kurier UPS nie przyjeżdża odebrać przesyłki, a w UPS nikt nie odbiera telefonu (i że to tylko jeden z wielu przykładów problemów z Allegro One Box).

Chyba musicie popracować nad priorytetem Waszych paczek a UPS, bo póki co jest chyba najniższy z możliwych (a UPS do tej pory był jednak mega solidną firmą).

Tak czy inaczej teraz już jestem pewien, że nawet do najtańszych przedmiotów warto dopłacić złotówkę i wybrać wysyłkę przez "prawdziwe" paczkomaty.

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

Allegro_One
Ekspert Allegro

@BabushkaWroclaw Prosimy jeszcze o numer zamówienia.

oznacz moderatorów

you33
#8 Zapaleniec#

TEN SAM BŁĄD !!! KLIENT CZEKA NA PRZESYŁKĘ ZAPŁACIŁ ALE NIE MOGE JEJ WYSŁAĆ BO ALLEGRO ONE BOX WYŚWIETLA BŁĄD?!? I TERAZ MUSZE DZWONIĆ DO KLIENTA PROSIĆ GO O TO ŻEBY MOŻNA MU BYŁO WYSŁAĆ POD ADRES LUB DO PACZKOMATU SAM MUSZE WPISAĆ PRZESYŁKE I DO TEGO JA MUSZĘ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ DWA RAZY WIĘCEJ!!!! WCZEŚNIEJ MIAŁEM PROBLEM Z ALLEGRO ONE BOX (TEGO SAMEGO DNIA) WIĘC ZREZYGNOWAŁEM I CHYBA Z TEGO TEŻ MUSZE BO TRACE CZAS NA PISANIE MAILI DO ALLEGRO I DZWONIENIE DO KLIENTÓW A PRZEZ TO WSZYSTKO KLIENT MOŻE WSTAWIĆ NEGATYWNĄ OCENE 

oznacz moderatorów

BabushkaWroclaw
#8 Zapaleniec#

19f57372-fbc8-11ec-9422-f31cc8dabaac

0f530d42-fbbb-11ec-9369-e77b5445e5df

945084da-fb90-11ec-9422-f31cc8dabaac

I co raz nowe zamowienia,  tylko po co skoro Allegro olewa i nie odpisuje nawet

oznacz moderatorów

you33
#8 Zapaleniec#

TEN SAM BŁĄD !!! KLIENT CZEKA NA PRZESYŁKĘ ZAPŁACIŁ ALE NIE MOGE JEJ WYSŁAĆ BO ALLEGRO ONE BOX WYŚWIETLA BŁĄD?!? I TERAZ MUSZE DZWONIĆ DO KLIENTA PROSIĆ GO O TO ŻEBY MOŻNA MU BYŁO WYSŁAĆ POD ADRES LUB DO PACZKOMATU SAM MUSZE WPISAĆ PRZESYŁKE I DO TEGO JA MUSZĘ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ DWA RAZY WIĘCEJ!!!! WCZEŚNIEJ MIAŁEM PROBLEM Z ALLEGRO ONE BOX (TEGO SAMEGO DNIA) WIĘC ZREZYGNOWAŁEM I CHYBA Z TEGO TEŻ MUSZE BO TRACE CZAS NA PISANIE MAILI DO ALLEGRO I DZWONIENIE DO KLIENTÓW A PRZEZ TO WSZYSTKO KLIENT MOŻE WSTAWIĆ NEGATYWNĄ OCENE 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@you33 Jak dokładnie brzmi komunikat o błędzie? Podaj nam numer zamówienia, którego dotyczy ten problem, a postaramy się pomóc. 

oznacz moderatorów

you33
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2022-07-6 o 12.42.57.png

nr zamówienia - 6076ed31-fd15-11ec-8ea4-a9420ed2e811

oznacz moderatorów

you33
#8 Zapaleniec#

Dodam że klient powinien już dzisiaj mieć tą przesyłkę u siebie!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marcinhome, dziękuję Ci za opisanie swojej sprawy i jednocześnie przepraszam Cię za całą sytuację. Przekazałam Twoją opinię w odpowiednie ręce. Będziemy to weryfikować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

vusoft
#8 Zapaleniec#

potwierdzam i każdego będę ostrzegał przez tymi zielonymi boxami.

TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD TEGO GÓ.WNA!

Lepiej nie kupić W OGÓLE niż używać Allegro Box!

oznacz moderatorów

burz
#7 Wielbiciel#

Mam podobnie, kupiłem i zapłaciłem w poniedziałek, dziś środa, a allegro mnie informuje "Przewidujemy dostawę w punkcie później niż śr. 6 lip."
Dziękuje bardzo, następnym razem będzie sprawdzony i szybki inPost!

oznacz moderatorów

BabushkaWroclaw
#8 Zapaleniec#

Dokładnie to jest sytuacja aż żenująca. Po co allegro wprowadza taką usługę, kiedy nie można z niej korzystać, na odpowiedź allegro czekam już któryś dzieś. To jest po prostu kpina !!! Nigdy więcej jakiś usług krzaków, typu allegro one

oznacz moderatorów

masterjam
#7 Wielbiciel#

Również ponarzekam na allegro one. Sa gorsi od paczki w ruchu. ups totalna porażka. Towar zamówiony, sprzedawca spakował go 25 07 rano, ups odebrał towar dopiero 27 07 o 15:30 - do dzisiaj towar lezy w magazynie ups i nawet nie wyjechał w trasę do mnie, a mamy 30 07! przestrzegam i nie polecam, omijać ten **piiip** szerokim łukiem. a regulamin? gwarancja dostarczenia 5 dni roboczych! więc jak dostane towar nawet 3 08 to wg nich będzie git majonez!

oznacz moderatorów

espilo
#8 Zapaleniec#
Dno. Potwierdzam wyżej załączone komentarze. Zamawiam od 10 lat na Inpost i jeszcze nigdy, nigdy nie mialem probelmu z odbiorem przesyłki. W moim przypadku inaczej niż przedmówcy - nie mogłem odebrać przesyłki ponieważ zepsuł się panel dotykowy w Onebox. Nigdy taka sytuacja nie nastąpiła w Inpost.
oznacz moderatorów

MaciejWardas
#3 Debiutant#

Allegro One, kompletna porażka. Nie wiem jak kmiot, który transportował zdołał dokonać takiego uszkodzenia, dobrze zapakowanej przesyłki. Karton zewnętrzny rozszarpany, opakowanie przesyłki wewnątrz uszkodzone  i ciecz która była w niej rozlała się. Sama paczka opóźniona 3 dni.... NIGDY WIĘCEJ ALLEGRO ONE !

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dlatego właśnie allegro obligatoryjnie od sierpnia każdemu kto chce smarta wrzuca tą formę dostawy. Wyobraźmy sobie co się wtedy będzie działo, jak każdy smartowiec będzie miał w ofercie allegro one/box. Koszmar do kwadratu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kilos_1
#8 Zapaleniec#

Ja również skorzystałem drugi raz z One Box zachęcony informacją, że będę mógł odebrać przesyłkę w sobotę. Sprzedawca przygotował przesyłkę w piątek i w piątek też kurier ją odebrał. Jest wtorek i właśnie dostałem info, że dziś (mam nadzieję) przesyłka trafi do automatu. Bardzo dziękuję za taką usługę, nie sądzę abym prędko skorzystał z One Box. W inPost na setki przesyłek zdarzyło mi się może dwa razy, że był dzień opóźnienia. 

oznacz moderatorów

plxmaniek
#7 Wielbiciel#

Allegro One Box to jedna wielka pomyłka stworzona przez allegro... Zamówiełem przesyłkę z dostawa tego samego dnia. Zapłaciłem dodatkowo , ponieważ zależało mi na szybkiej dostawie... Jest 18.00 a przesyłka nie została odebrana przez kuriera od dostawcy. Sprzedawca poszedł mi na rekę i jutro wyśle mi to kurierem... Allegro, nie oferujcie czegoś, czego nie jesteście w stanie zrobić.... Odradzam zamawianie towaru przez Allegro One Box !!!!

oznacz moderatorów

dawid_fedorowicz
#3 Debiutant#

U mnie to samu, przesylka powinna juz byc 2 dni temu... i codziennie dostaje sms o dostawie - i nic - specjalnie zostaje w domu...

oznacz moderatorów

bolo128
#7 Wielbiciel#

Ta opcja wysyłki zniża się do poziomu "pocztexu", kolejna opóźniona dostawa z winy przeoźnika. Już nigdy z tego g.....a nie skorzystam. Nie dość, że drożej, to jeszcze później. ŻENADA!!!!

oznacz moderatorów

HelpDlaBiznesuPL
#3 Debiutant#

Od kiedy zamawiam Allegro ONE BOX, większość przesyłem mam opóźnione. NIE POLECAM TEJ OPCJI - InPost bije na łeb ONE BOX. A szczególnie w weekendy - praktycznie nic z czwartku/piątku nie dochodzi w weekend. A InPost zamówiony w sobotę potrafi dojść tego samego dnia. Bądźcie mądrzy i korzystajcie z każdej opcji z wyjątkiem ONE BOX, bo jest gorszą opcją.

oznacz moderatorów