anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - przestroga

tusiek112_v2
#7 Wielbiciel#

Żałuje, że nie wiedziałem tego wcześniej, mam nadzieję, że ktoś przed wyborem tego typu dostawy przeglądnie "allegro Gadane". Wątków o opóźnianiach przesyłki Allegro Box znalazłem kilka, wszystkie mają taką sama konkluzję - opóźniania w Allegro One Box są typowe i trzeba się z tym liczyć.
Powtarza się opisywany przez wszystkich schemat, opóźniona przesyłka, a informacja przy śledzeniu przesyłki wskazuje, że  "utknęła w sortowni" (brak nowych wpisów).

Jeśli zależy wam na czasie to wybierzcie inny typ dostawy. 

Jestem przekonany że paczka na pewno dojdzie, po prostu firma Inpost podniosła poprzeczkę o wiele wyżej i jak ktoś jest przyzwyczajony do standardów Inpost to z Allegro One Box się rozczaruje 🙂

 

  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

tusiek112_v2
#7 Wielbiciel#

Żałuje, że nie wiedziałem tego wcześniej, mam nadzieję, że ktoś przed wyborem tego typu dostawy przeglądnie "allegro Gadane". Wątków o opóźnianiach przesyłki Allegro Box znalazłem kilka, wszystkie mają taką sama konkluzję - opóźniania w Allegro One Box są typowe i trzeba się z tym liczyć.
Powtarza się opisywany przez wszystkich schemat, opóźniona przesyłka, a informacja przy śledzeniu przesyłki wskazuje, że  "utknęła w sortowni" (brak nowych wpisów).

Jeśli zależy wam na czasie to wybierzcie inny typ dostawy. 

Jestem przekonany że paczka na pewno dojdzie, po prostu firma Inpost podniosła poprzeczkę o wiele wyżej i jak ktoś jest przyzwyczajony do standardów Inpost to z Allegro One Box się rozczaruje 🙂  

oznacz moderatorów