anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one, brak przesyłki.

maria_julia
#7 Wielbiciel#

Pisałam do obsługi, ale niestety od tygodnia żadnych konkretów. Tylko przeprosiny i że zajmujemy się ta sprawą. 

Przesyłka 10.07 rano została podjęta przez kuriera, po czym do dziś rano była w drodze. 

Dzisiaj pojawił się status: kurier przekazał przesyłkę do magazynu. 

Ciekawe czemu do magazynu a nie do mnie? 

Oczywiście obietnica obsługi, że dziś koło 12 otrzymam maila z informacją o przesyłce to puste słowa. 

Czy ktoś mi wyjaśni co się dzieje? 

Nr przesyłki ALE000024F77973

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Slow4You
#10 Popularyzator#

Sezon wakacyjny , W zeszłym roku jechałem na drugi koniec miasta żeby odebrać potrzebną mi część do samochodu na zaraz . Nie było to Allegro one ale inna firma . Kilkukrotnie byłem informowany że kurier próbował dostarczyć paczkę . Cały czas ktoś był w domu i  nikt go nie widział . Za taksówkę nikt mi nie oddał i za stracony czas również . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maria_julia Widzę, że napisałaś dziś do nas wiadomość w tej sprawie i przepraszam Cię za tę sytuację. Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maria_julia
#7 Wielbiciel#

Zdecydujcie się w końcu, bo każdy z was pisze coś innego. 

Screenshot_20220817-202826_Gmail.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maria_julia Nasz pracownik pisał do Ciebie wiadomość mailową w tym samym momencie, gdy ja pisałam swoją tutaj. Jeszcze nie otrzymałam informacji o Twojej przesyłce, o których napisał Marcin, ale potraktuj je proszę jako najbardziej aktualne. Jeszcze raz przepraszam Cię za za sytuację związaną z Twoją przesyłką. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maria_julia
#7 Wielbiciel#

Zabawni jesteście.  Bo mówimy o tej samej przesyłce, czyżby twój kolega Marcin wiedział coś czego ty nie wiesz, czy jego optymizm, jest na wyrost. Bo właśnie mi odpisał, że przesyłka jest w drodze do mnie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maria_julia Nie, ja również mam już potwierdzenie, że Twoja przesyłka jest w drodze, a jej doręczenie jest zaplanowane na jutro do końca dnia.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów