anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - magazyn Kraków Zabierzów ciągle "gubi" paczki

s3t000
#7 Wielbiciel#

Oto historia mojej paczki:

20 maj 2024, 13:21
Przesyłka została odebrana przez kuriera

20 maj 2024, 17:19
Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego

21 maj 2024, 07:17
Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia
ZABIERZÓW

21 maj 2024, 18:39
Przesyłka została wydana do doręczenia

21 maj 2024, 20:40
Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia
ZABIERZÓW

23 maj 2024, 18:42
Przesyłka została wydana do doręczenia

23 maj 2024, 21:17
Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia
ZABIERZÓW
 
Mimo wielu telefonów na infolinię nikt nie jest w stanie nic zrobić z moją paczką. Przecież oczywiste jest, że nikt przesyłki nie wydawał do doręczenia na dwie godziny - to jest tylko flipowanie statusów na komputerze.
Dziś po południu znów dzwoniłem na infolinię, wisiałem na słuchawce jakieś 10-15min, pracownik solennie zapewniał, że przesyłka zostanie dostarczona i co? I znów - przeklikanie statusu, żebym się odczepił.

Z tego co widzę problemy z magazynem w Zabierzowie trwają od miesięcy. Moje pytanie jest takie - kto zarządza tym magazynem? Skoro nie daje sobie rady, to dlaczego ciągle tam pracuje? Oczywiście z magazynem nie ma żadnego kontaktu, nie ma tam telefonu, zero informacji i zero odpowiedzialności - prawie jak Spółka Skarbu Państwa.

Mam solidne podstawy aby sądzić, że moja paczka nie istnieje, już dawno jej nie ma. Teraz zarządzający magazynem będzie tygodniami, a może i miesiącami flipować status przesyłki właściwie nie wiadomo po co. W takiej sytuacji nie mam zakupionego towaru, nie mogę nieistniejącego już towaru oddać sprzedawcy (zresztą to nie jest wina sprzedawcy że Allegro nie kontroluje przesyłek), generalnie pozostaje tylko zgłoszenie kradzieży na policji. Pozostaje tylko ostrzec pozostałych:
NIGDY NIE WYBIERAJCIE ALLEGRO ONE!
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

s3t000
#7 Wielbiciel#

Dziś kolejny kontakt z infolinią, kolejne obiecywanie, że paczka zostanie dostarczona, wydana do doręczenia. Niestety nic takiego się nie dzieje. Około godziny 11:00 paczka miała zostać wydana, jest po 13:00 i jej status się nie zmienia.

"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" - to jest podejście Allegro One.

Jeśli czyta to ktoś z obsługi tego forum proszę o imię i nazwisko oraz numer telefonu do zarządzającego tym "magazynem" - z tego co widzę na tym forum sytuacja ze znikającymi paczkami trwa w Zabierzowie od wielu miesięcy, pracownicy w bezczelny sposób pobijają tylko statusy w aplikacji generując wrażenie, że przesyłka istnieje i nikt nic z tym nie robi.

Przecież wg Allegro wszystko jest w porządku - frajerzy generują ruch na sklepie, pieniądze już wzięte więc teraz odwalcie się od nas, nie mamy paczki i co nam zrobicie.

oznacz moderatorów

Kubsoon_
#8 Zapaleniec#

Nie martw się . Ja od wtorku czekam na paczkę. Szybkie doręczanie na drugi dzień . Wczoraj dzwonię na infolinię allegro one i Pani mówi kurierowi zepsuło się auto . Paczka będzie doręczona w dniu wczorajszym . Paczka niedoręczona . Dzisiaj dzwonię na infolinię i to samo . Paczka leży sobie na magazynie od dwóch dni . To jest kpina . Zero logistyki i kontaktu . Gdzie jest magazyn Kraków czy Zabierzow ? . Może sam podjadę po paczkę . Rozmawiam z ludźmi ,to kurierzy allegro one robią właśnie takie jaja albo przyjeżdżają po paczki albo nie do firm. DRAMAT !!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@s3t000 @Kubsoon_ czy przed wyborem formy przesyłki dla własnego bezpieczeństwa i komfortu zerknęliście na wypowiedzi innych użytkowników  ,którzy to już przerobili , nie daleko szukać , pierwszy lepszy wątek 

s'il vous plaît

-https://www.globkurier.pl/opinie-allegro-one 

oznacz moderatorów

Kubsoon_
#8 Zapaleniec#

Nie zerknąłem . Myślałem ,że faktycznie paczka przyjdzie szybko na czas ,bo zależało mi na zawartości 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kubsoon_ Z Inpost wspólpracuję jako nadawca ponad 12 lat , podobnie z Pocztą , owszem mają sporo za uszami , ale takich cyrków jak są z łonami nigdy nie było , a z biegiem czasu jest tylko lepiej  , pewnie nie jeden raz korzystałeś z usług tych przewoźników więc zapytam .. po co szukać przygód i wybierać nie sprawdzone usługi tym bardziej ,że nic nie robią w kierunku poprawy tylko karmią zawiedzionych odbirców przygotowanyni firmułkami typu ,, przepraszamy .... to wyjątkowa sytuacja ... zapewniam ,że to nie należy do naszych standardów ...?

Pewnie niebawem ocenzurują moje wpisy ...tyle potrafią ...

oznacz moderatorów

s3t000
#7 Wielbiciel#

Zamawiałem 4 paczki w ten sam dzień - wszystkie do tego samego paczkomatu. Mam go blisko, tuż pod blokiem a do Inpostu mam kawałek drogi.

Mimo to już nigdy nie zamówię niczego przez Allegro One!

To nawet nie chodzi o to, że zgubili paczkę, bo to się może zdarzyć, ale o to, że nie chcą tego przyznać. Paczkę kurier albo ktoś z magazynu sobie ukradł albo ją zniszczyli a teraz będą rżnąć głupa i podbijać statusy w aplikacji miesiącami.

Dzwonię na infolinię a tam mi mydlą oczy - o co panu chodzi, przecież pana paczka nie zginęła - jest w magazynie - o widać status. Tyle, że to niczego nie oznacza - sprytny pracownik podbija statusy i wina się rozmywa.

oznacz moderatorów

Kubsoon_
#8 Zapaleniec#

Znacie adres allegro ONe w Zabierzowie ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Oni paczek nie gubią ,oni je kolekcjonują.

oznacz moderatorów

s3t000
#7 Wielbiciel#

Dlatego napisałem "gubią" - w cudzysłowie. Jak dla mnie to jest zwykła kradzież i bezczelne rżnięcie głupa:
- przecież paczka jest - o mam napisane w aplikacji że jest w magazynie.
- Skoro paczka istnieje to proszę mi dostarczyć
-  Ale nie możemy, bo paczki nie ma
- Skoro paczki nie ma to znaczy, ze zniszczona / zagubiona i zwróćcie mi pieniądze.
- Aaaaale, przecież paczka jest - przecież napisane, że jest w magazynie.

I tak w koło Macieju.

oznacz moderatorów