anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria maszyny

MAMY ROZWIĄZANIE!
b-art84
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry 

W statusie doręczenia paczki jest informacja "awaria maszyny". Czy to znaczy, że paczka jest włożona, wystąpiła awaria i nie dostanę kodu otwarcia  czy może paczkomat uległ awarii przed dostarczeniem? Jaka jest teraz procedura, zależało mi na szybkim otrzymaniu paczki, dodatkowo wieczorem ma do tego samego miejsca przyjść druga paczka... 

Nr paczki A00039HRI5

Allegro One Box, zielony automat
Rybnicka 11K
44-100 Gliwice
Przy salonie fryzjerskim Milena



Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@b-art84 raczej nie trafiła do maszyny a czy faktycznie jest awaria czy przepełniony czy kurierowi się nie chciało jechać, nie dowiesz się 😞 

Trzeba czekać jak naprawią bo raczej nie przekierowują 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@b-art84 w naszym systemie wszystko jest porządku z tą maszyną, ale zweryfikujemy dokładnie sprawę Twojej przesyłki, więc niebawem otrzymasz od nas wiadomość mailową w tym temacie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
b-art84
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ w "Waszym systemie"? To rozumiem ta strona poniżej, to już nie "Wasz system"? 🙄

A00039HRI5.jpeg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 owszem, nasz 😉 Do weryfikacji przesyłek używamy jeszcze kliku innych i tam maszyna jest sprawna, dlatego wyjaśniamy już co się wydarzyło z tą przesyłką. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ mogę podpowiedzieć 🙂 na przykładzie problemów z automatem sprzed kilku miesięcy. Nie mogłem nadać paczki w automacie, nie otwierał po zeskanowaniu kodów skrytek, po telefonie na infolinię podaną na automacie okazało się, że moje zgłoszenie awarii jest czwartym (!). Mimo tego, automat widniał cały czas w systemie jako dostępny, nikt wcześniej z obsługujących zgłoszeń ludzi nie oznaczył go jako nieczynny/uszkodzony, zrobił to dopiero konsultant na którego trafiłem.

Tu mogli olać podobne zgłoszenie od kuriera.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 dziękuję za podpowiedź, ale tutaj mamy do czynienia z inną sytuacją. Jeszcze dokładnie ją sprawdzamy, ale jak tylko będziemy mieli dla kupującego już konkretne i sprawdzone informacje, na pewno go o tym poinformujemy w korespondencji mailowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
b-art84
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc 😄 

oznacz moderatorów