anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wyboru punktu Furgonetka lub Alegro One

lisen
#1 Nowicjusz#

O co chodzi, że w ofercie sklepów jest możliwość wyboru Alegro One, Furgonetka a jak przychodzi do wyboru punktu on się nie wyświetla?

Dotyczy to wielu aukcji na których robię zamówienia - screen przedstawia jedną z nich.

Czasami mam możliwość wyboru punktu, ale częściej zdarza się z niewiadomej mi przyczyny, że punkt jest niewidoczny.

Proszę o info od czego jest to zależne?Tak wygląda mapa wyboruTak wygląda mapa wyboruten screen przedstawia oznaczenie punktu z możliwością wyboruten screen przedstawia oznaczenie punktu z możliwością wyboruLisen

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@lisen bo allegro One działa w kilku miastach i musisz trafić żeby sprzedawca i kupujący był w obsługiwanym rejonie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lisen
#1 Nowicjusz#

Jeśli sklepy nie mają możliwości nadawania (bo nie jest to region obsługiwany) po co udostępniają taką opcję odbioru - bo tu czegoś nie rozumiem 😞

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@lisen sklepy akurat mają tutaj mało do powiedzenia, wyświetlaniem punktów i informacji o dostępności zajmuje się allegro.

Sprzedający może jedynie dodać tą formę wysyłki do ofert, albo i nie. To że w Pleszewie nie ma obsługi kuriera One nie znaczy że w innych miastach też.

oznacz moderatorów

vega_zabawki
#7 Wielbiciel#

Hej! - żeby było ciekawiej.... obok mojej firmy jest punkt Allegro One w Pleszewie i sporo zamówień realizuję na ten adres, ale właśnie nie ze wszystkich sklepów, które deklarują możliwość wysyłki w ten sposób ja mam możliwość wyboru tej opcji, stąd też szukam przyczyny tego zjawiska.

oznacz moderatorów