anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - paczka wydana innej osobie przez infolinię

hahalucynka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 7 października zakupiłam kosmetyki na allegro z przesyłką allegro one box. Przesyłka do paczkomatu allegro dotarła w piątek 13.10, ale po chwili dostałam informację, że jest awaria paczkomatu. Dlatego poszłam po przesyłkę dzień później - otwierając skrytkę aplikacją okazało się, że jest ona pusta. Od razu sprawę zgłosiłam na infolinię allegro one. Dostałam informację, że będą się kontaktować ze mną mailowo - muszą sprawdzić kamery, co stało się z paczką. Przez kilka dni nie miałam żadnych informacji, więc zadzwoniłam ponownie - osoba z infolinii przekazała informację, s sprawa powinna się wyjaśnić w ciągu kilku godzin/dnia. Nie miałam informacji przez kolejne kilka dni. Wczoraj dowiedziałam się, że jakaś osoba odebrała moją paczkę przez kontakt z konsultantem infolinii. I dostałam pytanie, czy BYŁAM TO JA LUB KTOŚ BLISKI. Wydaje mi się oczywiste, że gdybym sama odebrała sobie paczkę lub ktoś bliski i miałabym ją to nie zgłaszałabym jej braku, biorąc pod uwagę fakt, że w automacie są kamery. Nie mogę doprosić się informacji, kiedy dostanę zwrot pieniędzy lub swoje zamówienie. Jestem zbywana. Minęło już dwa tygodnie, kontakt z allegro w tej sprawie jest co najmniej żenujący. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

i tak dalej ....i tak dalej ....i tak dalej ....i tak dalej .... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hahalucynka Co was składnia do wyboru tej metody dostawy, tam są same problemy i każdy cieszy się otrzyma przesyłkę, co nie jest to oczywiste(znikają gdzieś po drodze-ktoś kolekcjonuje) ten przewoźnik to tragedia. Zakup od firmy czy prywatnego?

oznacz moderatorów

hahalucynka
#7 Wielbiciel#

Nie miałam nigdy wcześniej problemu z żadną przesyłką. Nie miałam pojęcia, że tak to wygląda. Zakup od firmy.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 Co skłania do wyboru tej metody dostawy? Ano skłania loteria, bo na 1 los normalnie trzeba zrobić zakup za 100 zł, a przy wyborze Allegro One jest też 1 los, a może nawet 2.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

hahalucynka
#7 Wielbiciel#

A właśnie dostałam maila z allegro 🫣, że paczka czeka dalej w tym samym paczkomacie, ale innej skrytce. I co w tym przypadku jest prawdą, czy informacja z wczoraj, że odebrał ją obcy człowiek, czy to że ona sobie czeka w jakiejś tajnej skrytce w paczkomacie i mam dzwonić znów na infolinię, aby ktoś mi otworzył skrytkę. 🤷🏼‍:płeć_żeńska:  nieprędko się dowiem, bo nie ma mnie w mieście 🤷🏼‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@hahalucynka przykro nam z powodu tego problemu, tak ja napisał Doradca w wiadomości e-mail, przesyłka czeka na odbiór w automacie, bardzo prosimy o kontakt z naszą infolinię gdy będziesz przy automacie. Przepraszamy za tę sytuację! 

oznacz moderatorów