anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki w wyznaczonym terminieP

Client:102522720
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem wczoraj przesyłkę (w RTV Euro AGD) z priorytetową dostawą realizowaną przez Allegro One Kurier następnego dnia, w godzinach 18:00-22:00. Przesyłka powinna dotrzeć dziś, a ostatni status z trackera to "29-04- 2024,  Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia.". Specjalnie wybrałem taką opcję dostawy, by otrzymać zakup jak najszybciej przed wyruszeniem na wczasy... co w takiej sytuacji można zrobić?

Kod przesyłki A000LQX0A4

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pecela
#16 Inspirator#

Dostawa w tym samym dniu - tu termin to dwa dni robocze 

Dostawa na drugi dzień - tu termin to trzy dni robocze 

Soboty, niedzielale i pozostałe dni wolne nie wliczają się do terminu. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Padłeś ofiarą nie czytania małych literek w regulaminach allegro. Współczujemy. Allegro one to obecnie przesyłki z którymi jest najwięcej problemów, wystarczy poczytać tu posty, od groma tego dzień w dzień. Sprzedający muszą to udostępniać, żeby mieć smart, a potem dostają w 4ry litery i słyszą słynny tekst allegro "klient ma prawo do subiektywnej opinii". Jak nie masz czasu to jedyne co możesz zrobić to kliknąć na zwrot, przeprosić sprzedawcę i napisać do allegro co o tym myślisz. Póki uznają, ze mogą wszystko zwalać na sprzedawców to nadal tak będzie. Inpost chodzi szybciej i pewniej, a sam popatrz jaki czas wyświetlają onowi i inpostowi na weekendy. Całkowicie odwrotny niż jest w praktyce. I żadna ilość skarg sprzedawców tu nie pomaga. Na nich działa tylko zalew skarg kupujących.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Client:102522720 Generalnie odradzam jakiekolwiek zakupy on-line na ostatnią chwilę. Każdy przewoźnik zalicza od czasu do czasu jakieś obsuwy, szczególnie jeśli przesyłka "zahacza" o weekend. W okolicach tzw. długich weekendów prawdopodobieństwo nieterminowej dostawy rośnie. A w wypadku Allegro One opóźnienia na każdym etapie to znak firmowy - od niewyjęcia z paczkomatu zaczynając, poprzez przetrzymywanie w magazynach, na dziwacznych i niejasnych statusach kończąc. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Regulamin allegro one:

“Next Day” (“Dostawa jutro”) – Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Przesyłki kurierskiej w najbliższym dniu roboczym lub w sobotę niebędącą świętem, przypadającym po dniu nadania Przesyłki (gwarantowany termin doręczenia wynosi trzy Dni robocze);

“Same Day” (“Dostawa Dzisiaj”) - Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Paczki pocztowej kierowanej do Automatu Paczkowego w tym samym dniu roboczym, w którym Przesyłka została nadana (gwarantowany termin doręczenia wynosi dwa Dni robocze);

 

oznacz moderatorów