anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z Allegro One – zielone punkty i automaty - jakaś porażka

festung-breslau
#7 Wielbiciel#

Allegro One – zielone punkty i automaty - paczka została do mnie nadana w czwartek rano - jest sobota a status cały czas "w drodze" - sprzedawca nie jest winny bo nadał w terminie a konsultanci na czacie Allegro nie odpowiadają.

PORAŻKA !!! - Niestety słabo to widzę.

Na 11.00 odstawiam auto do serwisu i nie mam części

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@festung-breslau co tak na prawdę skłoniło Cię do wyboru tej formy przesyłki tym bardziej ,że zależało Co na sprawnym doręczeniu . Ta forma przesyłli powszechnie uznawana jest za delikatnie mówiąc mało skuteczną .

oznacz moderatorów

festung-breslau
#7 Wielbiciel#

Skłoniło mnie wyłącznie to że nie było innej opcji a część była tylko tam dostępna. Np. Inpost czy kurier nie było w opcji (jedynie dodatkowo poczta) - sprzedający ubolewa ale nie ma nic innego w okolicy a już kilka osób mu zgłosiło problem z tymi przesyłkami

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać a to może jeszcze potrwać kilka dni . Ta forma dostawy wbrew tego co podają jest dla cierpliwych i wyrozumiałych i takich co nie zależy im na szybkiej dostawie . Po otrzymaniu przesyłki z opóźnieniem zawsze możesz złożyć reklamację dostawcy(w tym przypadku allegro bo to ich forma dostawy).

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie patrz na status w zamówieniu. Sprawdź dokładniejszą historię paczki tu:

https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki

lub tu: https://furgonetka.pl/zlokalizuj/

Tracking w zamówieniach na Allegro, to porażka jeszcze większa niż praca kurierów AO. Nie pokazują po prostu wszystkich statusów, nawet jeśli jest jakiś problem z paczką.

oznacz moderatorów

festung-breslau
#7 Wielbiciel#

Dzięki za link - dzięki niemu wiem że paczka nawet nie jest w drodze - 1 grudnia o godz. 10.00 paczka została nadana, i o godz. 12.30 kurier przekazał ją do magazynu.............................i to tyle - ona nawet nie wyruszyła w Polskę !!!

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@festung-breslau to już wiesz czemu konsultanci milczą 😁

@Allegro_One lub @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może Wy poradzicie coś?

@festung-breslau podaj tu numer przesyłki.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@festung-breslau przepraszamy za tę sytuację! Prosimy podaj numer tej przesyłki. 

oznacz moderatorów