anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z moją przesyłką do One Box?

Client:28663338
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mogę prosić o sprawdzenie co się dzieje z moją przesyłką?
czy zostanie dziś umieszczona w Allegro One Box? numer przesyłki: ALE000063062253 
statusy w tej usłudze są dość lakonicznie - trudno się zorientować gdzie obecnie się znajduje (w przeciwieństwie do innych opcji dostaw). miało być równie szybko jak paczkomatem inpostu, a na tę chwilę nie wiem czy przesyłka dotrze do mnie na czas...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:28663338 co Tobą pokierowało przy wyborze formy dostawy ? biorąc pod uwagę ilość podobnych wątków śmiem twierdzić ,że jest to najgorzej obsługiwana forma przesyłki jakie znam .

oznacz moderatorów

Client:28663338
#7 Wielbiciel#

Po prostu raz już korzystałam i było ok (szybka dostawa etc). Tym razem miało być równie szybko co InPostem, a w sumie nieco taniej, więc się zdecydowałam, tyle, że teraz jak akurat zależy mi na określonym czasie otrzymania tej przesyłki, to właśnie nie była z dnia na dzień jak poprzednio ... Także jeśli dziś nie dojdzie do określonej godziny, do której muszę ją odebrać to następnym razem po prostu tylko InPost 🙂 

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:28663338 Paczka została przekazana do doręczenia, więc dzisiaj powinna się znaleźć w automacie do odbioru.

oznacz moderatorów

Client:28663338
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję za sprawdzenie i szybką odpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów

Client:28663338
#7 Wielbiciel#

Przesyłka dotarła - wszystko ok 🙂 

oznacz moderatorów

Client:28663338
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One  napisał(a):

@Client:28663338 Paczka została przekazana do doręczenia, więc dzisiaj powinna się znaleźć w automacie do odbioru.


Sprawa została wyjaśniona/ rozwiązana - można prosić o usunięcie wątku? (Widzę, że niestety ja nie mam takiej opcji) 

Z góry dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów