anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z przesyłką Allegro One

Dodaczek
#7 Wielbiciel#

Przesyłka do Allegro One miała dotrzeć 4 października. W tym dniu w historii przesyłki pojawił się opis "przesyłka  oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego", 5 października pojawił się opis "powtórne awizo". Jak mam to rozumieć, dla kogo jest to awizo bo chyba nie dla mnie? Numer przesyłki: ALE 000030BE2AB3.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Dodaczek spokojnie tak to działa, troszku cierpliwości kilka dni i paczka powinna trafić do Ciebie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Dodaczek
#7 Wielbiciel#

Chyba nie do końca tak to działa. To nie jest moje pierwsze zamówienie do Allegro One. Inne przesyłki docierały w deklarowanym przy składaniu zamówienia terminie dostawy. Poza tym smart chyba deklaruje zakupy w szybszym terminie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poza tym smart chyba deklaruje zakupy w szybszym terminie? nie, czas dostawy deklaruje sprzedający.

oznacz moderatorów

Dodaczek
#7 Wielbiciel#

Cytat z opisu Allegro Smart:" co zyskujesz z Allegro Smart. Miliony produktów dostarczamy do Ciebie tego samego dnia, jutro, a nawet w weekend"

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Dodaczek Ten zapis to taka trochę bajeczka i marzenie allegro że ich dostawca jest to w stanie ogarnąć . Rzeczywistość bywa jednak inna ,a jak sobie poczytasz wpisy tu na forum na temat tej formy dostawy to się przekonasz jakie są realia.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Dodaczek Bardzo Cię przepraszamy za zaistniałą sytuację. Przewoźnik ponownie wydał paczkę do doręczenia. Z chwilą umieszczenia przesyłki w automacie, otrzymasz kod odbioru. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Dodaczek Dzień dobry. Zweryfikujemy tę sytuację i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Dodaczek One tak mają ,zamiast szybko trafiać do odbiorcy szukają alternatywnego punktu . Dla spokoju ducha lepiej wybierać innych sprawdzonych dostawców.

oznacz moderatorów