anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co znaczy że przesyłka czeka na alternatywny punkt odbioru?

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Czekam na przesyłkę A od południa wyświetla się komunikat, że przesyłka czeka na alternatywny punkt odbioru Jest już 19:30 i dalej to samo. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Na pewno opóźnienie, tzn. że wyznaczą inny pkt odbioru.

oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Koło mnie pełno tych one box.ciekawe jaki mają problem😡

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Magdulah73 to znaczy że będzie za kilka dni, niema komu, nie chce się rozwieźć itp. w sumie to nic nie znaczy mają takie dziwne komunikaty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

To mój kot padnie z glodu😱 Pierwszy raz taki numer z przesyłką😡

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To znaczy że wybrałeś formę dostawy która nie daje gwarancji terminowej dostawy . Allegro One ma mało swoich automatów przez co nie ma ich jak terminowo do nich wkładać i paczki się wałęsają po przechowalniach -a kot głodny to pewnie zły.

oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Koło mnie jest kilka ich automatów i do tej pory nie było problemów. A kot głodny, w naszym przypadku smutny 😉

oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

A czy wiecie jakie mogą być te opóźnienia? 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Magdulah73 czasem krótkie, czasem długie, czasem paczki wpadają w czarną otchłań nicości.

Podaj numer paczki, a my wywołamy pomoc (zapewne pojawi się jutro), a więc: @Allegro_One 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

A000400Z78 nr przesyłki. 

Dalej czeka na wyznaczenie nowego punktu odbioru. 

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Magdulah73 Dostałam informację, że sprawa będzie wyjaśniana w korespondencji mailowej. Powinnaś już otrzymać do nas wiadomość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Niestety sprawa stoi w miejscu. O 11 proszono o podanie nowego punktu. Podałam i cisza do tej pory. Ani paczki ani kontaktu ani info. Nic. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Magdulah73 przepraszam, że wciąż czekasz! Poprosiłam o pilne zajęcie się sprawą. Wkrótce otrzymasz informacje na temat tej przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Magdulah73 I tak dzień stracony, trzeba walczyć o swoje.🤗

oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Kolejny dzień i żadnej informacji o dostawie przesyłki. Ciągle, od wczoraj, komunikat, że paczka czeka na alternatywny punkt odbioru. Z kim można się skontaktować żeby się czegoś dowiedzieć? Czy pisać do sprzedającego? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kiedy ,tego nie wie nikt . Allegro tylko sugeruje czas dostawy ale przy tej formie dostawy to bardzo trudno określić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Magdulah73 za paczkę do momentu odbioru odpowiada sprzedawca o ile to zakup od firmy, najlepiej rozpocznij dyskusję i poproś w niej o interwencję 🙂 

Pytanie czy sprzedawca Cię zmusił do tak kiepskiej usługi ? czy allegro monetami czy drzewkami 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Magdulah73
#7 Wielbiciel#

Wybrałam tą opcję bo mam pod nosem i nigdy nie było z tym problemu. To nie pierwsza przesyłka do one boxa. Szczerze na monety itp nie zwracam nigdy uwagi:-) Tak mi po prostu najbliżej i najwygodniej.

oznacz moderatorów