anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekać kilka lat

MAMY ROZWIĄZANIE!
danmuto
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca wysłał,kurier odebrał oddał do magazynu i zniknęła paczka.Nie mogą znaleść od 3 dni .allegro One Punkt.pisałem do allegro kontakt. Kontaktują sie ciągle ze swoim partnerem logistycznym i tyle. i teraz można czekać w nieskończoność.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
krejzole
#14 Krzewiciel#

Skoro allegro zostało firmą kurierską to powinni zwracać z własnej kieszeni. 

oznacz moderatorów
danmuto
#8 Zapaleniec#

 Firmą kurierską nie są ale zwalają winę na swoich partnerów logistycznych chyba UPS.powinni  kasę zwracać tak powinno być,ale czy tak będzie

oznacz moderatorów
mikisajan
#8 Zapaleniec#

Tu sie muszę z tobą zgodzić bo ostatno dostawy zwykonywane przez allegro one to są jakieś jaja .Nie dość że nie umieją wsadzać paczek do paczkomatu, nie informując nas o tym jak jest taka sytuacja , to jeszcze oprócztego  nie umieją w ich dostarczyć o normalnej porze tylko co, po 24 w nocy kurier dopiero paczki do paczkomatów wadza, nie mówiąc jeszcze  że paczki czasem są odbijane mięczy magazynem, a adresem docelowym , teraz mam taką sytuacje bo ewidentnie widac po trakingu że sie kurierowi nie chciało paczki dostarczyć i jest ponownie dostarczana do automatu

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@danmuto 3 dni robocze mają regulaminowo na dostawę, czasem 7 dni a jak minie miesiąc dopiero można reklamować 😄 Mam nadzieję że Cię to nie zniechęci do tej wspaniałej ekologicznej usługi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
danmuto
#8 Zapaleniec#

Trzeba czekać 😱

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@danmuto przepraszamy za tę sytuację! Wyjaśniamy to i gdy tylko otrzymamy odpowiedź, wrócimy z informacjami w sprawie nr 40601199.

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

Może przestańcie wyjaśniać  😉  Bo i co tu wyjaśniać ? Po prostu i zwyczajnie nie macie pracowników którzy paczki wożą. Za to na na jednego kuriera przypada u was kilku kierowników . Mieszacie herbatę i mieszacie a ona od mieszania sie słodsza nie robi...

Dowalcie jeszcze kurierom więcej kar , grzywien i zapisów w umowach... To na pewno poprawi sytuację... Durnie.

oznacz moderatorów