anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro One z dostawą tego samego dnia przyjdzie w sobotę?

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Zamówiłem z dostawą tego samego dnia do dużego miasta. Sprzedawca podał, że jak zamówię do godziny 09:30 to przesyłka dojdzie tego samego dnia. Mówię super, bo potrzebuję produktu NA JUŻ - sprzedawca wysłał na czas, paczka wyszła o 10:20 po czym...utknęła o 11:45 na "wyjechała w drogę do punktu docelowego" i tyle ją widzieli. I teraz zastanawiam się co dalej. Czy ona mi w weekend przyjdzie do tego paczkomatu allegro? Gdybym wiedział, że to nie dojedzie to bym kupił u kogoś innego z dostawą inpost na sobotę w Smart. Sądziłem, że przesyłki realizowane przez kurierów Allegro są lepsze nić UPS...o jak bardzo się myliłem. Dodam jeszcze, że nie mam ochoty usprawiedliwiać sprzedawcy, bo akurat dostawa tego samego dnia nie jest przez Allegro do Smart wymagana.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Oj znajdzie się tylko kiedy tego najjaśniejszy nie wie, ta metoda to loteria.

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Wiedziałem, że te Allegro One Box UPS to g*wno dlatego bym tego nie wziął, ale kurka wodna nie sądziłem, że te Allegro to te same cyrki. Uważam, że jeśli takie rzeczy się dzieją to już nie usprawiedliwia sprzedawcy - on sie akurat chciał chyba wyróżnić taką dostawą, a ja w swej głupocie dałem się na to nabrać...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Na sobotę 29 lipca możesz liczyć, ale też nie na 100%  Gdyby to był InPost to dotarłą by do paczkomatu dzisiaj

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

No jeśli ja tego nie dostanę to ja w weekend zamawiam nowe u kogoś innego, a chyba wtedy już zgłoszę zwrot. Tylko ciekawe co zrobi sprzedawca jak mu ta paczka utknie... 😉

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, jest darmowy zwrot.

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Szok, zagadałeś do Najwyższego, że właśnie pojawiła się w paczkomacie?:D

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów