anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wysłać przez allegro one słuchawki przewodowe które nie działają ?

Madziulqa166
#1 Nowicjusz#

Dostałam darmowy kod na zwrot sprzętu elektro i zastanawiam się czy słuchawki, ładowarki , nawigacja w to wchodzi? Czy mogę to wysłać? A co jeżeli coś z mojej paczki się nie nadaje? Zostanie do mnie odesłane?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

elektronika to wszystko co ma czipy a więc słuchawki mają, ładowarki te nowsze na pewno mają, nawigacja ma 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Madziulqa166 wszystko co wymieniasz to elektrośmieci 😄

A po za tym warto czasem zajrzeć do regulaminu 😄

Załącznik 1. Spis sprzętu akceptowanego w ramach akcji "Elektrozwroty za przesyłkę One by Allegro"

Małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego:

  • Odkurzacze bezprzewodowe
  • Urządzenia używane do szycia, dziania, tkania i innego typu przetwarzania wyrobów włókienniczych
  • Żelazka i pozostałe urządzenia do prasowania, maglowania i innych rodzajów pielęgnacji odzieży
  • Tostery
  • Frytownice
  • Młynki, ekspresy do kawy oraz urządzenia do otwierania lub zamykania pojemników lub opakowań
  • Noże elektryczne
  • Urządzenia do strzyżenia włosów, suszenia włosów, szczotkowania zębów, golenia, masażu oraz pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała
  • Zegary, zegarki oraz sprzęt do celów odmierzania, wskazywania lub rejestrowania czasu
  • Wagi
  • Drukarki
  • iPady
  • Komputery
  • Komponenty IT (procesor, mysz, klawiatura, zasilacz, dysk twardy, napęd, płyty główne)
  • Laptopy
  • Notebooki
  • Elektryczne i elektroniczne maszyny do pisania
  • Dekodery
  • UPS-y
  • Tablety
  • Faksy
  • Teleksy
  • Telefony
  • Automaty telefoniczne
  • Telefony bezprzewodowe
  • Telefony komórkowe
  • Konsole
  • Aparaty

Sprzęt konsumencki:

  • Odbiorniki radiowe
  • Kamery video
  • Sprzęt video
  • Sprzęt nagrywający hi-fi
  • Wzmacniacze dźwięku
  • Instrumenty muzyczne

Sprzęt:

  • Wiertarki
  • Piły
  • Maszyny do szycia
  • Urządzenia do obróbki tokarskiej, frezowania, piaskowania, przemiału, piłowania, przecinania, cięcia, wiercenia, wykonywania otworów, sztancowania, falcowania, gięcia lub podobnych metod przetwarzania drewna, metalu i innych tworzyw (do rozmiaru akceptowanego w skrytce, waga do 20 kg)
  • Narzędzia do nitowania, gwoździowania lub śrubowania, lub usuwania nitów, gwoździ, śrub, lub do podobnych zastosowań
  • Narzędzia do spawania, lutowania lub podobnych zastosowań
  • Urządzenia do rozpylania, rozprowadzania, dyspergowania lub innego typu rozprzestrzeniania cieczy lub substancji gazowych innymi metodami
  • Narzędzia do koszenia lub innych prac ogrodniczych (do rozmiaru akceptowanego w skrytce, waga do 20 kg)
  • Zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy:
  • Ręczne konsole do gier wideo
  • Gry video
________
Κώστας
oznacz moderatorów

MaDziulQa165
#7 Wielbiciel#

No dobrze czytałam to wszystko ale nie znalazłam tam tych rzeczy o które pytam i stąd też to moje pytanie

oznacz moderatorów

MaDziulQa165
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciągu nie wiem czy jeżeli coś w paczce się nie nada to czy zostanie to do mnie odesłane 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MaDziulQa165 to też jest w regulaminie, coś słabo czytałaś 🙂

  1. W przypadku przesłania urządzenia, które nie spełnia warunków określonych w ust. 5 powyżej MB Recycling może dokonać zwrotu przesyłki na koszt i ryzyko Kupującego.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

MaDziulQa165
#7 Wielbiciel#

Fajnie dzięki za odpowiedź ale nie musisz być złośliwy, lepiej zapytać niż popełnić gafę no chyba że uważasz inaczej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kto pyta nie błądzi, nie masz gdzieś w pobliżu np: Castoramy?

oznacz moderatorów

MaDziulQa165
#7 Wielbiciel#

Mam ale co to ma do wątku?🤔😉

oznacz moderatorów