anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

status one box - Oczekuje na nadanie

Client:28823342
#7 Wielbiciel#

witam,

jak w temacie - proszę o informację  co oznacza status przesyłki "Oczekuje na nadanie"? W regulaminie nie znalazłam informacji. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28823342 Cześć. 🙂 Status oznacza, że sprzedający przygotował paczkę, ale jeszcze nie ruszyła ona w drogę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:28823342
#7 Wielbiciel#
Dziękuję, tak właśnie myślałam, a czy można prosić o źródło ? Sprzedawcą twierdzi, że wysłał a to wina przewoźnika, i to jest jego sprawa , mam sobie rozwiązywać ta kwestie sama, składając reklamacje
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28823342 Jeśli podasz mi numer tej paczki, to mogę dla Ciebie sprawdzić, co dokładnie się dzieje, a także poprosić przewoźnika o reakcję. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SzymonL8
#9 Pomysłodawca#

Do momentu dostarczenia paczki to sprzedawca za nią odpowiada, niech sam sobie wyjaśnia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:28823342 sprzedawca spakował i czeka na kuriera albo nie zaniósł jej do automatu lub kurier nie odebrał z automatu, tu są dziwne statusy, więc poczekaj często się zmienia dopiero jak dotrze do Ciebie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:28823342
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, tak właśnie myślałam, a czy można prosić o źródło ?

Sprzedawcą twierdzi, że wysłał a to wina przewoźnika, i to jest jego sprawa , mam sobie rozwiązywać ta kwestie sama, składając reklamacje

oznacz moderatorów