anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wydana do doręczenia?

kwiartur
#8 Zapaleniec#

Czy przesyłka ALE00004AF04109 została wydana do doręczenia?

 

Fakt, że to UPS obsługuje lwią część paczek Allegro One to niestety minus. Zaletą żółtych jest to, że śledzenie jest rewelacyjne, powiadomienia sprawiają, że wiem o paczce wszystko nawet nie wchodząc w aplikacje.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

keichi
#13 Ambasador#

Nie, od wczoraj od godziny 11:31 status jest taki: Przyjęta od kuriera przez magazyn

Możesz samodzielnie śledzić przesyłkę na tej stronie: https://furgonetka.pl/zlokalizuj

oznacz moderatorów

kwiartur
#8 Zapaleniec#

Już doręczona. Nie było statusu „w doręczeniu”. To nie zachęca do korzystania z Allegro One Box. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kwiartur Dzień dobry. Paczka ALE00004AF04109 jest już odebrana. Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszej usługi, ale dziękujemy za Twoje uwagi. 

oznacz moderatorów

kwiartur
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One - jestem zadowolony 😉 To jak automaty działają i cały user experience jest bardzo na plus.

Jedyny minus to przesyłki obsługiwane przez UPS - w moim regionie ten kurier nie aktualizuje statusów. Akurat wczoraj miałem coś dostarczanego przez UPS do automatu paczkowego i pod adres domowy. Nie wiedziałem czy się spodziewać kuriera właśnie przez fakt, że nie aktualizują statusów. Jeśli macie wpływ na to jak UPS podchodzi do statusów to wydaje mi się, że fajnie byłoby zwrócić im o to uwagę.

oznacz moderatorów