anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Data przydatności do spożycia - dlaczego nie jest wymagana w opisie?? Pytanie do Allegro!!

dreammy8
#9 Pomysłodawca#

Wnoszę do Allegro o wymóg podania daty przydatności do spożycia wszystkich produktów spożywczych, a ogólnie przydatności dla kosmetyków itp. Kupujący NIE MA MOŻLIWOŚCI tego sprawdzić!! Kupujemy w ciemno, a potem niemiłe zaskoczenie, że czekolada za dzień-dwa będzie przeterminowana!! Nie rozumiem, dlaczego do tej pory nie jest to wymagane! Przy czym data owa powinna być podana już przy opisie aukcji! CZASAMI jest podane przez sprzedającego "gwarancja: 24 miesiące" a gdy dopytuję o datę ważności, okazuje się, że mija za parę miesięcy. PROSZĘ Allegro o uregulowanie tej sprawy! TO WAŻNE!! Szczególnie jeśli chodzi o produkty spożywcze oraz konserwy!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Taki pomysł opisujesz tu: Zgłoś swój pomysł!

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech pewnie dlatego, ze jest to nie wykonalne. Wyobraź sobie firmę 1000+ aukcji. Średnio przynajmniej jedna dostawa danego towaru w miesiącu. Kto miałby edytować pojedyńczo tyle aukcji co miesiąc? Na pocieszenie powiem, ze nigdy nie miałam problemu z brakiem odpowiedzi gdy po prostu zadałam tego typu pytanie sprzedającemu. Chociaż u mnie to raczej były pytania o skład. Żarcia na przeterminowaniu nie trafiłam ale sporadycznie takie rzeczy kupuję, a jakby coś to w 3 sekundy leciałoby zpowrotem....

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki jak masz takie holonaklejki z datą ważności i uda ci się zdrapac ją tak by podkład nie został na opakowaniu to możesz się zdziwić 

oznacz moderatorów