anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od dłuższego czasu są problemy z dostarczaniem przesyłek na Allegro One Box ?

arika331
#7 Wielbiciel#

Towar zakupiony 22,01,24 dociera za drugim razem 31,01,24 ponieważ za pierwszym razem kurier ją gubi. I na pewno nie wina sprzedającego ponieważ cały czas była informacja ,że przesyłka jest w drodze w Zabierzowie. Żadnej informacji ze strony kuriera że przesyłka opóźniona,cokolwiek. Inny zakup sprzedawca dosyła mi brakujący towar 29,01,24 przesyłka dociera 01,02,24 Rozmawiałam ze sprzedawcą co się dzieje z moją przesyłką to mówi że od dwóch dni czeka na kuriera. To  jest kpina ,dawniej jak był  sam inpost to też zdarzały się opóźnienia ale nie z taką częstotliwością jak z A.O.B .

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@arika331 Przepraszamy za opóźnienia w dostawach. Na przyszłość zachęcamy do zgłaszania nam niezwłocznie takich sytuacji. Dzięki temu będziemy mogli podjąć interwencje w sprawie przesyłek. 

oznacz moderatorów

Qubus-78
#1 Nowicjusz#

W jaki sposób można zgłaszać takie przesyłki ma przesyłkę która od 2 lutego nie może dojść 300 km - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że co raz więcej sprzedawców odradza Allegro One Box przez opóźnienia i problemy z przesyłkami ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qubus-78 Cześć! Przykro mi to czytać, ale każdy feedback jest dla nas bardzo ważny - ciągle pracujemy nad rozwojem usługi Allegro One. W sprawie paczek możesz pisać do nas pisać tutaj: https://allegro.pl/kampania/one-pomoc 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów