anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlugi czas oczekiwania na przesyłkę

Client:102290398
#8 Zapaleniec#

Witam,zamówiłam paczkę w niedzielę 14.01, zapewniano mnie ze paczka będzie  16.01 mimo tego do tej pory nie dotarła. Zamawiałam do Allegro One Box. W statusie przesyłki pokazuje ze nadal jest w magazynie od 4 dni. Czy ktoś wie ile czasu zajmuje dotarcie przesyłki do Allegro One Box? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102290398 kto Cię zapewniał ? 

oznacz moderatorów

Client:102290398
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102290398 w ofercie allegro podaje przewidywany czas dostawy, na podstawie swojego algorytmu 😞  sprzedawca podaje tylko kiedy wyśle, fakt że 80 % paczek dociera w 1 - 2 dni ale z 20 % zalega na magazynie i z tydzień zanim ruszy w drogę, na przyszłość jak pilne wybieraj bardziej sprawdzonego przewoźnika 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:102290398
#8 Zapaleniec#

oki dziekuje za informacje 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

w ciągu ostatniego miesiąca nie otrzymaliśmy żadnej przesyłki w podawanym przez allegro terminie

byliśmy spamowani mailami typu już spakowana, już jedzie i nic - same opóźnienia

pół roku temu wyglądało to znacznie lepiej

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102290398 czasem klienci pytają przed zakupem kiedy przesyłka dojdzie , ale doświadczenie nie pozwala mi na ,, zapewnienia ,, a już w szczególności jeśli pytanie dotyczy przesyłki allegro One bo jest to jedna wielka niewiadoma . Transakcje na odległość to nie jest wzięcie produktu z półki i rzucenie pieniędzy sprzedawcy , jest to długi ciąg nastepujących po sobie zdarzeń , a im dłuższy tym większe prawdopodobieństwo ,że coś pójdzie nie tak .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102290398 Podaj proszę numer przesyłki, o którą chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:102290398
#8 Zapaleniec#

A000BUQT72

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102290398 dziękuję, musimy zweryfikować na kamerach doręczenie paczki, ale otrzymałeś już od nas wiadomość mailową w tej sprawie i tam też będziemy przekazywać Ci kolejne informacje dotyczące Twojej przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:102290398
#8 Zapaleniec#

nie trzeba poniewaz paczka juz do mnie dotarła 

oznacz moderatorów