anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie decykacji do drzewa (Allegro One)

aaaskaa
#7 Wielbiciel#

Po kliknieciu "Zadedykuj" w Allegro One wyświetla się tylko informacja, że "zasadzimy Twoje drzewo z dedykacją". Nie ma możliwości dodania dedykacji. Z tego co widziałam tylko drzewa z dedykacją będą zasadzone. Jak dodać dedykację?

(Warunek odbioru 10 paczek w Allegro One jest spełniony.)

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie sadzą teraz, chwilowo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aaaskaa możliwość dodania dedykacji pojawi się jak będziemy sadzić drzewa, czyli na wiosnę. Wówczas dostaniesz powiadomienie i będziesz mogła ją dodać w aplikacji 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

aaaskaa
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aaaskaa bardzo proszę i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku! 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

dziubenieczek
#7 Wielbiciel#

po naciśnięciu zadedykuj nic się nie dzieje. Jedno drzewo już mi się przeterminowało,  drugie też nie da się zadedykować

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dziubenieczek Czy masz możliwość nagrania krótkiego filmiku obrazującego problem? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marianna_ko
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Nic się nie dzieje po przyciśnięciu przycisku dedykacji w dwóch drzewach.  @w_kiwi 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marianna_ko Możliwość dedykacji zostanie odblokowana w czasie nasadzeń drzewek.  Dopytuję odpowiedni zespół, czy już wiadomo, kiedy to będzie. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

andrzejek72
#1 Nowicjusz#

Miesiące lecą a problem cały czas taki sam. Dostałem info, że mam 30 dni na złożenie dedykacji a takiej na stronie złożyć się nie da 🤔.
Może warto by jakoś rozwiązać ten problem? Chyba, że chodzi o to aby drzewek bez dedykacji (czyli wszystkich) nie sadzić wcale??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejek72 gdy zostaną posadzone kolejne drzewa (na jesień) otrzymasz powiadomienie i od tego momentu będziesz mieć czas na dedykację drzewka. 
Przepraszam, że trafiła do Ciebie wiadomość wprowadzająca w błąd, to tylko informacja, że uzbierałeś już odpowiednią ilość odebranych paczek, aby zadedykować drzewo. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

andrzejek72
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź. 
Niemniej system jest bez sensu i irytuje wiele osób. Informacja, którą dostajemy mówi wyraźnie, że muszę złożyć dedykację (warunek konieczny) i mam na to 30 dni. A przecież mógłbym złożyć dedykację i spokojnie czekać na posadzenie drzewka. A moderatorzy nie musieliby ciągle odpowiadać na te same pytania. Proszę o przekazanie takiej informacji organizatorom tej (całkiem fajnej) akcji. 

oznacz moderatorów