anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłosić możliwe uszkodzenie Allegro One Boxu

amerka_83
#2 Obserwator#

 

Jak powyżej ... gdzie mogę zgłosić możliwe uszkodzenie Allegro One Box? Nie chcę składać reklamacji bo nic się nie stało. Grzecznie chcę dać "cynk" allegro, że ich paczkomat ma możliwy defekt.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Rozumiem, ze ciezko np. zadzwonić na infolinię? 😮

oznacz moderatorów

amerka_83
#2 Obserwator#

Bez komentarza. W takim razie po co w ogóle jest "allegro Gadane"? Od tak numeru nie idzie znaleźć, ścieżki w pomocy w tej sprawie są do d.. a wracać się pod Boxa, żeby wyczytać jakiś numer ... nie będę. Nie mój sprzęt nie moja sprawa. Chciałam zrobić coś dobrego, ale ogólnie moge mieć przecież "wywalone" 😉 Wiem w tym momencie, że ja już do zielonego zamawiać nie będę. Dziękuję za pomoc. Nie pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Allegro_One 616 306 997

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@amerka_83 bardzo dziękujemy za zgłoszenie! Czy możesz zadzwonić na infolinie (nr 616 306 997) lub napisać tutaj o jaki automat paczkowy chodzi i co się dzieje. 
Zgłosimy to do serwisu! 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One chcesz powiedziec, ze dostawca paczek do urzadzenia nie interesuje sie jego stanem? W sensie nie sprawdza czy jest sprawne? 😮

Czytam sobie to forum i ludzie mają sporo problemów z tymi urządzeniami.

Jak dla mnie dziwna sytuacja 😮

oznacz moderatorów

siaruso
#7 Wielbiciel#

chciałem zgłosić niedziałający paczkomat :

W paczkomacie nie działa ekran oraz otwieranie przez aplikację. 

Dane paczkomatu:

Allegro One Box, zielony automat
Puławska 47
Piaseczno

 

oznacz moderatorów

siaruso
#7 Wielbiciel#

...

oznacz moderatorów

Titek11-27
#1 Nowicjusz#

Paczkomat Wolbrom Szosa Olkuska 1

Paski na wyświetlaczu, brak możliwości odebrania przesyłki jakieś 5-10 minut temu jak tam byłem.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Titek11-27  napisał(a):

Paczkomat Wolbrom Szosa Olkuska 1

Paski na wyświetlaczu, brak możliwości odebrania przesyłki jakieś 5-10 minut temu jak tam byłem.


@Allegro_One 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Titek11-27 Dziękujemy za zgłoszenie. Zajmiemy się tą sprawą.

oznacz moderatorów

grzech1206
#7 Wielbiciel#

Kolejna awaria zielonego paczkomatu allegro. Prezent zakupiony 7.02. W paczkomacie na ul. Lewandów 31A był w dniu 09.02. Dzień później informacja, że paczkomat jest nieczynny. Brak prądu. W tym samym dniu telefon do serwisu. Tam info, że niezwłocznie usuną usterkę. Dziś info sms, że można odbierać z zastrzeżeniem, że jedynie do dnia 13.02 do godziny 13.30. Później paczka wraca do wysyłającego. Dziś wieczorem (12.02) zielony paczkomat oczywiście nieczynny. Martwy, bez prądu. Ostatni raz zakupiłem  cokolwiek do tego zielonego złomu. Jutro ponownie telefon do serwisu i dalej czekanie na cuda.

oznacz moderatorów