anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z dostawą Allegro One Box?

Client:35096081
#7 Wielbiciel#

Chcę się podzielić moimi doświadczeniami odnośnie usługi Allegro One Box z punktu widzenia klienta, który zdecydował sie na tą formę dostawy zakupionego produktu, ze względu na możliwość odebrania ze skrytki zakupu w ten sam dzień, co zakup.

Otóż, zakup zrealizowany do godziny 9:30. Cały dzień śledziłam przesyłkę do 1:00 w nocy była "w doręczeniu". Następnego dnia o 7:30 otrzymałam informację, że moge odebrać swoją przesyłkę ze skrytki. odebrałam NASTĘPNEGO DNIA po zakupie, a nie tego samego dnia.

Ku mojemu zdziwieniu, historia zakupów pokazuje, że paczka znalazła sie w skrytce o godzinie 22:40. Co nie jest prawdą. Czy chodzi o fałszowanie statystyk? W mojej opinii oszustwo. Nie ładnie.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Allegro_One i kamyczek do ogródka...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:35096081 poprosimy o podanie numeru tej przesyłki, sprawdzimy to!

oznacz moderatorów

Client:35096081
#7 Wielbiciel#

ALE000034DC06D8

powiadomienie (SMS) o możliwości odbioru: 15 października godzina 7:35

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:35096081 Zgodnie z informacjami w naszym systemie przesyłka trafiła do automatu 14 października o 22:41. Być może doszło tutaj do opóźnienia w aktualizacji statusu, przez co otrzymałeś informację o możliwości odbioru dopiero rano.

oznacz moderatorów

Krzysiu_1985
#1 Nowicjusz#

@Allegro_One mam tę samą sytuację, ale monitoring na moim bloku łapie Wasz automat. A to ja jestem moderatorem monitoringu 😄

oznacz moderatorów

Krzysiu_1985
#1 Nowicjusz#

Ja właśnie też śledzę swoją przesyłkę którą mam "w doręczniu" od ok. 17:00. Mam monitoring na bloku który akurat łapie automat Allegro więc zobaczymy jak Allegro (w razie wpadki oczywiście) się wykręci 😉

oznacz moderatorów