anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmusić kuriera Allegro One do odbioru paczki z paczkomaty nadawczego?

karolinacdl
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś z Was ma może pomysł jak zmusić kuriera Allegro One do odbioru paczki z paczkomaty nadawczego? 

8 czerwca zakupiłam kombinezon motocyklowy, 10 czerwca o godzinie 18:30 sprzedawca umieścił go w paczkomacie nadawczym. 

Paczka miała być u mnie wczoraj jednak okazało się, że jej status się nie zmienił. Napisałam więc na czacie, uzyskałam odpowiedź, że konsultantka składa dyspozycje o pilne podjęcie paczki z paczkomatu i wysłanie jej dalej w drogę tak aby paczka dziś była u mnie. 

Dziś weszłam na śledzenie przesyłki - nadal się nie ruszyła, nadal leży w paczkomacie nadawczym. Zadzwoniłam na infolinię, konsultant zaoferował, że zadzwoni do kuriera do którego przypisana została paczka, kurier ciągle miał zajętą linię. Konsultant nie mógł podać mi numeru do kuriera bo był to jego prywatny a nie służbowy numer. Zaoferował mi, że skontaktuje się ze Sprzedawcą aby ten zwrócił mi pieniądze - wytłumaczyłam mu zatem, że to nie jest wina sprzedawcy bo on nadał paczkę od razu po weekendzie i że chcę otrzymać przedmiot a nie zwrot pieniędzy. Zapytałam o realne szanse dostarczenia przedmiotu w dniu jutrzejszym - przyznał, że nie wie czy ten przedmiot dziś zostanie wyjęty z paczkomaty czy nie....

zatem pytanie - co zrobić/jak zmusić (bo kończą mi się pomysły) kuriera do wyjęcia tej paczki z paczkomaty nadawczego i wysłania w dalszą trasę?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@karolinacdl bardzo przepraszamy za tę sytuację! Ponownie zainterweniujemy u przewoźnika. 

oznacz moderatorów

karolinacdl
#7 Wielbiciel#

interweniowaliście wczoraj i jaki przyniosło to efekt? żaden. Kogo powinnam obciążyć kosztami wyjazdu który się nie odbył? Rozumiem, że rachunki za opłacone już noclegi pokryjecie w ramach reklamacji związanej z nie wywiązaniem się z czasu realizacji usługi?

oznacz moderatorów

karolinacdl
#7 Wielbiciel#

I jak tam @Allegro_One wasza interwencja? bo kurier nadał nie odebrał paczki z paczkomatu nadawczego, żaden z waszych konsultantów nie może się dodzwonić do kuriera przez cały dzień ani nawet do przełożonego kuriera. Coś kiepsko Wam to idzie, macie jakoś udokumentowane te "interwencje"?

oznacz moderatorów

karolinacdl
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One ponawiam zapytanie - jak tam Wasza interwencja? Minął kolejny dzień roboczy a ja nie widzę swojej paczki pod swoim adresem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Miłym głosem, zachowaniem a w ostateczności napość ....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@karolinacdl widzisz co się stało ? ...cenzura 

@serwis-texas nie zatrybiłeś więc powiem to otwarcie , oni usuną smarka z paczkomatów Inpost !!! 

oznacz moderatorów

karolinacdl
#7 Wielbiciel#

obstawiam, że wtedy dużo osób zrezygnuje z zakupu smarta, bo jednak paczkomaty Inpost to najszybsza i najsprawniejsza forma dostawy. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@karolinacdl tak i to ich jeszcze powstrzymuje , Dlaczego Inpost kurier nie ma oznaczenia amart ? , to nie jest decyzja P. Brzoski / wiem od opiekuna / , dlaczego na innych ,, konkurencynych portalach cena paczkomatów to 9,99 , na allegro o zeta więcej  ,nic innego jak to ,ze robią im pod górkę , 

Zaraz usuną mój wpis .... jak wiele innych .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria  A to znowu mój opiekun mówił że to była decyzja Inpostu. Nie chcieli kuriera za Allegrowe stawki w ramach SMART.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas Inpost zwrotki ma w cenie , dostali od allegro propozycję nie do przyjęcia , inną niż pozostali przewoźnicy .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

No nic, zobaczymy. Wg mnie nie ma co robić paniki. Jeden podjazd do szarego automatu i tyle. Mamy po drodze do UP 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas mówisz o Orlenie ? .... tego będzie wyjątkowo mało ,a  nastawiali tyle ,że na długość papierosa mijam 2 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

No też tak uważam. Dlatego pisałem że mnie to Delivery nie rusza. Będę miał tylko kłopot z frazami do automatycznego generowania etykiet API 🙂 a Inpost się nie martwię 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Pamiętaj, że na Allegro w cenie paczki InPost masz ubezpieczenie (do 5000) oraz dostawę w soboty - a gdzie indziej płaci się za to ekstra. No i darmowe zwroty, z których ludność w zapałem korzysta

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria  Nie zatrybiłem 🙂

Wiesz co, na tą chwilę nie ma na to żadnych szans. Musiałby się stać naturalny wybór, wg mnie, w stosunku 50 do 50.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@karolinacdl przesyłka dzisiaj została doręczona. Bardzo przepraszamy za opóźnienie! 

oznacz moderatorów