anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem perfumy z dostawą do One Box 15 maja.

Mariuszo-2070
#8 Zapaleniec#

Do dziś przesyłki nie ma. Ciągle pisze, że przesyłka odebrana jest przez kuriera. Oferta już wygasła. Jak długo czeka się na taką przesyłkę do Allegro One Box ? Powinienem zareagować ? Czekać dalej ?

Link do oferty: https://allegro.pl/oferta/oriflame-woda-toaletowa-debonair-15246023238

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Mariuszo-2070
#8 Zapaleniec#

Przewoźnik i numer przesyłki Allegro

A000NBN7X8
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@LEW433 A na wuj dyskusja? Sprzedawca wywiązał się prawidłowo. Dlaczego chcesz go karać za niekompetencję Allegro?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wywiązał się bo kupujący nie otrzymał przesyłki, wg prawa.😐

oznacz moderatorów

Mariuszo-2070
#8 Zapaleniec#

Pierwszy raz chyba coś zamówiłem z dostawą przez One Box. Nie wiedziałem, że to taka chała. Mam nauczkę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Mariuszo-2070 zwróciłeś uwagę , że mój wpis oraz RED zostały usunięte przez moderatorów , nie ogarniają tego  ,cenzura tego nie zmieni .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Twój pierwszy wpis informujący o usunięciu tamtych wpisów też znikł. Moderacja Allegro chyba przeprowadziła się na Mysią 😎

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Mariuszo-2070  @mdrogeria 

Mój też 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas zamiast posprzątać i popracować nad  jakością usługi to jak widać łatwiej zamieść pod dywan i udawać ,że nic się wielkiego nie dzieje .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Mariuszo-2070 przepraszamy za tę sytuację! Wyjaśniamy to z przewoźnikiem i damy znać, gdy tylko otrzymamy odpowiedź! 

oznacz moderatorów