anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupująca zgłosiła problem z odbiorem przesyłki.

mikeza
#20 Guru#

@Allegro_One klientka zgłosiła problem z odbiorem paczki. Nie dostała żadnego kodu odbioru, a paczka już leży od 4 dni w boxie. Zamówienie nr 067a4350-2a45-11ee-aec8-fbbb194ad762, nr przesyłki A0000OD9Q1. telefon klientki [edycja].  Jeśli jest opcja wysyłki kodu odbioru przed zwrotem paczki będę wdzięczny.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mikeza dziękujemy za zgłoszenie! Skontaktujemy się z kupującą w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Allegro_One proszę o ponowną interwencję. Paczka do nas wróciła, wysłaliśmy ją ponownie i jest ta sama sytuacja, brak kodu odbioru. klienta dostała info, że paczka czeka do odbioru w boxie i nic więcej. nr przesyłki: A000185QE4, nr zamówienia: 067a4350-2a45-11ee-aec8-fbbb194ad762. to już drugi raz ten sam problem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

677422755489 do 2

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria A skąd to 2 ,jeszcze niedawno było 1 coś przegapiłem .To że pierwszy licznik bije w tempie ultra szybkim to nie jest dziwne .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 tak , doszedł drugi punkcik za możliwość bezpłatnego przedłużenia czasu na odbiór paczki z BOX-u , a pierwszy dla ścisłości w miarę szybka reakcja @Allegro_One na zgłoszony tu  problem z przesyłką .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria od wrzesnia dorzuć jeszcze z sześć liczb przed przecinkiem 😄 powinno sie zgadzać 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael to przypadkowy ciąg cyferek , poległem  z liczeniem 🙄

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie polegleś tylko zwyczajnie nie nadążasz tu się zaraz zrobi efekt lawiny i mam nadzieję że zrezygnuje od groma prywatnych przedawców i nagle smarta będzie spełniał tylko osa a potem klienci zrezygnuja z subskrypcji i ten gniot wykituje 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael takież i pierwsze moje słowa było po publikacji nowych zasad , w dalszym ciągu ostatecznej decyzji nie podjąłem , a finał w 1i2 przypadku zapewne będzie taki sam  , brak smarta w ofertach przeciągnie się tylko w czasie .

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Oni chcą zastosować efekt fali, żeby przepchać ten zaczopowany system. Allegro - UWAGA - podpowiadam - TO NIE JEST ROZWIĄZANIEM W TYM PRZYPADKU! 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@biosorcerer ale przecież szambo gdzie wybije jak w tym powiedzeniu jak już granat walnie w szambie...

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@az1rael tylko oni chcą to empirycznie zbadać 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mikeza Dziękujemy za zgłoszenie. Kupująca została już przez nas poinstruowana telefonicznie. Zaznaczyliśmy, że błąd leży po naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia. 

oznacz moderatorów