anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro One

bozenadr
#7 Wielbiciel#

Odradzam zdecydowanie korzystanie z tej formy dostawy !

DWA DNI CZEKANIA NA KURIERA. ZERO KONTAKTU Z KURIEREM, ZERO MOŻLIWOŚCI UZGODNIENIA CZASU DOSTAWY.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jeszcze nie widziałam, żeby jakiś sprzedawca to chwalił. Każdy to daje pod przymusem, żeby móc wysyłać smart (bo to połowa sprzedaży). Allegro stworzyło bubla i teraz zamiast inwestować w niezamarzające boxy czy nowe miejsca pracy dla kurierów (bo ewidentnie nie wyrabiają) to rozdaje monetki na zachętę. Potem klienci wku..eni, sprzedawcy nie mniej. Ci pierwsi winią tych drugich, Ci drudzy tych pierwszych ( bo przecież mogli dopłacić ten 1zł do porządnej wysyłki i czytać co allegro ukryło małym druczkiem). Nawet na dobrą sprawę sprzedawcy oprócz żalów na forum to nie mają gdzie przed tym ostrzec, najwyżej na stronie "o mnie" gdzie nikt nie zagląda. Każda inna opcja zabroniona.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@bozenadr Jeszcze nic tym dostawcą nie zamawiałem i po tym co można wyczytać na forum raczej się na to nie zanosi . Wysyłki dla spokoju jak i zadowolenia klientów którym zależy na czasie takich form nawet nie proponuję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bozenadr podaj proszę numer przesyłki o której piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bozenadr
#7 Wielbiciel#

Proszę bardzo: A000MA4OL9

Na szczęście po dwóch dniach oczekiwania w domu na kuriera , przesyłkę dostarczono.

Ale o ile prostsze byłoby to wszystko gdyby była możliwość kontaktu z kurierem (jak u innych przewoźników), można by było ustalić kiedy mniej więcej przyjedzie. Ja nie żądam dokładnej godziny, tylko wydaje mi się, że dwa dni czekania na kuriera bez żadnej wiadomości o przybliżonym czasie dostawy... to w dzisiejszych czasach totalne nieporozumienie (nie wyjdziesz z domu bo nie wiadomo czy nie przyjedzie akurat podczas twojej nieobecności) . Oczywiście uzyskanie telefonu do kuriera okazało się niemożliwe... - próbowałam:(

Myślę że ten sposób dostawy - jeśli ma funkcjonować - należy bezwzględnie dopracować.

bozenadr

oznacz moderatorów