anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monety i personalizacja

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie przyznano mi 2 monet za zakupy w środę 14 lutego? Jestem z Wami 6 lat z hakiem i od kiedy to wymuszacie włączenie personalizacji, bo jakoś przez większość czasu monety dostawałam? i proszę mi nie podawać linku do regulaminu. Po co na zielono przy zakupach do zielonego paczkomatu widnieje, że te monety dostanę??? Stajecie się złodziejami? Nawet na dwa złote. Gratuluję.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwo74ko Wyjaśniam to z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Iwo74ko to że jest baner nie znaczy że spełniasz wymogi, a z regulaminem trzeba się zapoznać co  by wiedzieć kiedy i jak są przyznawane monety  🙂

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) nie korzystali z Allegro One Box

    c) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    d) Użytkownik będący Kupującym wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj, a jego adres zamieszkania znajduje się w promieniu od 201 do 500 metrów od tej metody dostawy.

  1. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwo74ko rozumiem, że chodzi o zakup z 13.03? Zgodnie z regulaminem promocji: "Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków [..]". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#

Tak. Z 13go marca. Nie rozumiem, czemu nie spalnilam warunków czy jaki błąd jest? Druga sprawa:Dziś widzę w przeglądarce ofertę kup rękodzieło za 50 zł , to otrzymasz 5 monet ...a w aplikacji nie widzę. Tajemnicze oferty...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwo74ko gdy odpisywałam jeszcze nie minęło 7 dni roboczych od spełnienia warunków. Zakup był 13.03, a my pisałyśmy 18.03. 
Pamiętaj też proszę, że przyznane monety musisz odebrać w ciągu 7 dni w tej zakładce. Przyznaliśmy monety na Twoje konto, ponieważ nie zdążyłaś ich odebrać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#

Jak nie zdążyłam odebrać? I znowu. za zakupy 28 marca w kategorii RĘKODZIEŁO miałam dostać 5 monet. Logowalam sie kilka razy w rozne dni, ale nie było znowu tego przycisku ODBIERZ. I teraz tez nie ma. teraz w gre w chodzily 3 dni? ale przestaję łapać ilosc dni, raz 3, raz 5, raz 7. raz do, raz potym czasie. raz robocze...

oznacz moderatorów

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#

Ps. Teraz widzę oferty z monetami ale na innym telefonie. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iwo74ko Monety zostały już przydzielone. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi przydzielone czy odebrane zgodnie z regulaminem ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Iwo74ko
#7 Wielbiciel#

co jest grane. Znowu w tym miesiącu to samo.

oznacz moderatorów