anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIE BYŁO PACZKI W SKRTYCE ONE BOX MISJONARZY OBLATÓW 27

Sepuleczka
#7 Wielbiciel#

Proszę o wyjaśnienie sytuacji. Dnia 23.08.2023 r. ONE BOX MISJONARZY OBLATÓW 27, KATOWICE Kod odbioru 424964 - NIC NIE BYŁO W SKRYTCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skrytka była pusta!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedający skontaktował się z firmą i .... cisza - sprawa utknęła w martwym punkcie. Co za złodziejstwo!!!!!!!!!!!

NIE BYŁO PACZKI W ONE BOX MISJONARZY OBLATÓW 27. Ja już nigdy nie skorzystam z waszych paczkomatów, bo ochrona kupującego jest żadna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu nie ma paczki i już. Kupiłam 5 butelek Syrop z granata kwaśny Chtoura Garde 250 ml  i NIE DOSTAŁAM NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji należy zgłaszać zaraz na infolinię 616 306 997, teraz pisz do sprzedającego i niech wyjaśnia sprawę.

oznacz moderatorów

Sepuleczka
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za przydatny numer telefonu. Tam jest monitoring. Firma ma sprawdzić monitoring i dowiemy się czy kurier włożył paczkę do zielonego paczkomatu. A fakt, że mój Mąż niczego nie wyjął z tej skrytki (pustej skrytki!) też zapewne został zarejestrowany.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Sepuleczka w tej sytuacji jak nie dzwoniłaś na nr z paczkomatu zgłosić brak odbioru to masz przekichane bo paczka oznaczona jest jako odebrana / doręczona i musisz udowodnić że nie jesteś wielbłądem

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sepuleczka Nasz zespół skontaktował się z Tobą drogą mailową w tej sprawie. Numer zgłoszenia to 35471353. Jesteśmy w trakcie poszukiwań przesyłki. Proszę, oczekuj na dalsze informacje. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów