anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogłam odebrać przesyłki, ponieważ kurier włożył ją tak głęboko, co teraz?

Client:44259415
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry wczoraj przyszła do mnie paczka do punktu na Żołnierzy Września w Chorzowie i nie wiem gdzie mogę złożyć zażalenie na dostawce ? Nie odebrałam swojej przesyłki gdyż kurier złośliwie wsunol paczkę tak głęboko że nie była w stanie jej nawet dosięgnąć.  Półka na samej górze i do samego końca była wsunieta . Osoba która by to miała wyciągnąć musiała by mieć ponad 2 metry nie uważam się za niska osobę a nie dałam rady jej wyciągnąć.  Powiem jeszcze ze to jest 2 raz jak zamówiłam do tego punktu i za pierwszym razem miałam taki sam problem ale udało mi się jakoś wyviagnac przesyłkę.  Mam wrażenie że kurier który akurat dostarczył przesyłkę chyba nie lubi swojej pracy,   więc powinien ja zmienić 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  teraz klienci odbierając paczkę z automatu powinni zabierać ze sobą drabinę , albo chociaż taboret 😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Albo czekać na kuriera przy następnym podjeździe aby łaskawie podsadzil .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44259415 @mwmonety trochę daleko mam do Chorzowa , ale tam......,,Podróż za jeden uśmiech ,,

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Zarówno Inpost (w aplikacji) jak i Allegro One (na stronie) ma opcje zaznaczenia informacji o umieszczaniu paczek niżej, bo jest się niewysokim/niepełnosprawnym. Zaznaczyłaś i nie zastosował się kurier? To możesz reklamować niewłaściwe wykonanie usługi u przewoźnika lub najlepiej Allegro (podejrzewam, że to Smart, to Allegro jest nadawcą). Nie zaznaczyłaś? To nie ma podstaw do reklamacji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44259415 przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, jeśli była to przesyłka z Allegro One to możesz w przyszłości zaznaczyć gdzie ma zostać umieszczona. Rozumiem, jednak że nie jesteś osobą z niepełnosprawnością ani niskiego wzrostu, więc nie pomyślałaś, że będzie to potrzebne i nie powinno  być. Jeśli była to przesyłka z Allegro One skorzystaj proszę z tego formularza.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów