anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem przesyłki One Box

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, proszę o zweryfikowanie przesyłki Nr. ALE0000AFD5467C. Wysłana w poniedziałek i stanęła w miejscu. Z tego co widzę dzisiaj też już nie dotrze. Tak wygląda jej opis:

Screenshot 2023-07-05 at 18-01-34 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

 

 

 

 

Dodam, że inna przesyłka nadana wczoraj dotarła dzisiaj.

Screenshot 2023-07-05 at 18-01-25 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@czeczen-00 czasem tak bywa, cierpliwości z czasem dojdzie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 oby tak dalej , nie będę musiał zatrzymuwać się po drodze ,żeby nadać w boxie , a może lepiej kuriera wołać do 1 paczki ? hmmm w koćnu to problem allegro bo niby kurier po odbiór darmo /

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria boxa nie mam w okolicy, punkty daleko, a kurier może przyjedzie po jedną albo nie, wolę nie ryzykować, nie bez powodu zrezygnowałem z umowy z UPS 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 mam boxa po drodze , takie mialem pierwotne założenie i przy tym pozostamę , no to nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-sprzedawców/zmieniamy-zapowiedziane-wcześniej-warunki-al...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@czeczen-00 Możesz prosić o sprawdzenie ale pamiętaj że to sprzedajacy odpowiada za przesyłkę do chwili doręczenia, ale tu jest napisane że zostało doręczone, a nie zostało -rozumiem?

@Allegro_One 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Lef ... nie jedz tego .... szkodzi kiciusiom 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zajmij się swoją rosja bo niedługo nie będziesz miał towaru, to ci zaszkodzi i nawet Jasna Góra nie pomoże.😛 Poza tym tu mamy polskie prawo a nie ruskie, zaraz zaczniesz mafią straszyć?

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Czytaj ze zrozumieniem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@czeczen-00 on tak ma , nawet karczycho na otrzeźwienie nie pomaga 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 wyjaśniamy sprawę Twojej paczki i wkrótce otrzymasz od nas wiadomość mailową w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Czekam cały czas na jakąś odpowiedź pracownika. Dostałem email, że sprawa zostanie skonsultowana z przewoźnikiem i tyle.. Dzisiaj sam za pomocą sprzedawcy skontaktowałem się z UPS i otrzymałem informację, że przesyłka została doręczona do paczkomatu 04.07 o godz. 12.01 i wedle ich informacji nadal w nim przebywa. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 zaczekaj proszę na odpowiedź mailową w sprawie o numerze 34511476.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Dalej nie doczekałem się zadnej odpowiedzi. Mam jeszcze 5 dni na dokonanie zwrotu a nawet nie mam czego zwracać. 

oznacz moderatorów