anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notorycznie mokre paczki w paczkomacie

mag_sty
#7 Wielbiciel#

Hej! Gdzie można zgłosić problem ze stanem paczek w konkretnym paczkomacie? Regularnie zamawiamy do jednego Allegro Green Boxu, i w zasadzie zawsze, gdy pogoda jest deszczowa, paczki w paczkomacie są koszmarnie mokre. Nie odrobinę zmoczone, tylko przesiąknięte wodą. Dzisiaj karton rozleciał mi się w rękach i musiałam zbierać swoje zamówienie z chodnika 😕 Wygląda to tak, jakby doręczyciel kompletnie nie przejmował się paczkami podczas przeładunku i odkładał je w kałuże, albo trzymał na deszczu zdecydowanie zbyt długo. 

Pozdrawiam, Magda

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Skargę możesz złożyć do przewoźnika, czyli Allegro One.Skoro jednak zdarza się to notorycznie, przede wszystkim zmieniłbym dostawcę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mag_sty Cześć Magda, podaj mi proszę adres tego automatu 

oznacz moderatorów

mag_sty
#7 Wielbiciel#

Tęczowa 84a, Wrocław 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mag_sty dziękuję Ci bardzo za zgłoszenie, oczywiście zainterweniujemy u kuriera, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mag_sty mam jeszcze ogromną prośbę. Czy mogłabyś podać mi przykładowe numery przesyłek, które trafiły do Ciebie w takim stanie? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:119143221
#2 Obserwator#

Ja niestety też miałam ten problem (zamówienie z konta męza) paczka przemoczona, karton rozerwany....reklamacja odrzucona...nikomu jie polecę tej formy dostawy

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No jaka opinia o allegro taka jakość usługi. Współczujemy ale szczerze to szkoda już słów nawet na krytykowanie tego. Sprzedawca ma przymus udostępniania tego albo nie może wysyłać smart. A jakość no cóż... Jak to allegro...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mag_sty @Client:119143221 a protokoły szkody spisane ? zgłoszone w automacie, nie wiem czy mają opcję zostawienia reklamowanej paczki w automacie ale jak jest to bym to zrobił, a tak nie wiadomo czy Wam nie zamokło jak nieśliście do domu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów