anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odmowa przyjęcia przesyłki

5Basia5
#1 Nowicjusz#

Wczoraj dostałam komunikat, że odbiorca odmówił przyjęcia przesyłki, nic takiego nie zgłaszałam. Dziś już widnieje komunikat że jest odesłana do nadawcy. Proszę o dostarczenie przesyłki. Jeśli był jakiś problem z jej dostarczeniem można było się było skontaktować i przekierować ją do innego boxu. Proszę o interwencję i nie odsyłanie paczki chciałabym mieć ją w poniedziałek w punkcie. nr przesyłki A00073N9I7.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@5Basia5 paczka prawdopodobnie nie zmieściła się do skrytki, dlatego wróciła w drogę powrotną do nadawcy. Wyjaśnimy dokładnie tę sytuację z przewoźnikiem i wrócimy do Ciebie z informacjami mailowo, ale jeśli to był rzeczywiście powód tego statusu, to nie będziemy w stanie nic więcej zrobić. Przesyłka w takiej sytuacji musi wrócić do nadawcy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wysłał a teraz wraca bo coś tam....😕

oznacz moderatorów

5Basia5
#1 Nowicjusz#

to dlaczego w takim razie miałam do wyboru tylko ten paczkomat, a nie zwykły inpostu (który mam dużo bliżej), dlaczego zmuszacie do zamawiania do tego paczkomatu a później wynikają z tego tytułu tylko problemy?  

oznacz moderatorów

5Basia5
#1 Nowicjusz#

jak napisałam wyżej nie miałam możliwości wyboru inpostu tylko ten zielony był do wybory niestety

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To już wiesz żeby nie kupować jak się nie ma wyboru.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

O widzisz jak działa zielone ustrojstwo? Samo ci paczkę i towar potrzebny odsyła bo  system tego czegoś to bug w postaci czystej ale w regulaminie tej podróby piszą że sprzedawca odpowiada a idą święta wysyp wtop na blackweek zaraz wyskoczy a co będzie na święta ano armageddon 

oznacz moderatorów