anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One box problem ze skrytką

MAMY ROZWIĄZANIE!
lilak5
#8 Zapaleniec#

Witam. Przed chwilą nadałam przesyłkę One Box, po zamknięciu skrytki pojawiła się informacja na ekranie, że muszę zamknąć skrytkę. Była już zamknięta. Ani otworzyć, ani domknąć. W końcu wyświetliło, że za pare sekund dane zostaną utracone czy wykasowane. Czy ta przesyłka dojdzie? Gdzie coś takiego zgłosić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@lilak5 na automacie masz telefon zadzwoń !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
lilak5
#8 Zapaleniec#

Niestety szybko poleciałam nadać przesyłkę i nie miałam przy sobie telefonu. 

oznacz moderatorów
lilak5
#8 Zapaleniec#

Czy mogę podać nr przesyłki, jest w stanie ktoś sprawdzić, czy wszystko jest OK? 

Od lat kupuję na Allegro z przesyłką do paczkomatów, czasem wysyłam, kilka razy miałam styczność z One Boxem i już taki przypadek. 

oznacz moderatorów
lilak5
#8 Zapaleniec#

Widzę, że przesyłka jest już w drodze, więc powinno być OK. Ale nerwy niepotrzebne, więcej raczej z tej formy wysyłki w najbliższym czasie nie skorzystam, tym bardziej zamawiając na Allegro, zostanę przy paczkomatach. 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@lilak5 najprawdopodobniej to problem techniczny wynikający z warunków atmosferycznych. Najważniejsze, że otrzymałeś informację o tym, że przesyłka jest już w drodze. Dziękujemy za zgłoszenie, na przyszłość w takiej sytuacji, najlepiej od razu dzwonić na naszą infolinię (nr 616 306 997). 

oznacz moderatorów