anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w dostawie Allegro One

mmgawlik
#7 Wielbiciel#
W czwartek wieczorem przed świętami popsuł mi się router i zamówiłem nowy. Niestety skusiłem się na opcję Allegro one z dostawą na następny dzień czyli w piątek. Sprzedawca przygotował paczkę do wysyłki o 11.00 i liczyłem, że wkrótce wyruszy w drogę. Ponieważ byłem zajęty w pracy dopiero wieczorem zorientowałem się, że kurier Allegro one nie odebrał przesyłki, a ponieważ Sprzedawca nie pracuje w soboty, wybrany przeze mnie router najwcześniej wyruszy do mnie we wtorek (poniedziałek wielkanocny zamknięte), i przy dużym szczęściu może dostanę go w środę, a więc 5 dni później niż zapewnia Allegro, mając święta bez internetu domowego. Gdybym zdecydował się na konkurencyjną firmę kurierską, która zapewniała dostawę w sobotę, jestem przekonany, że dostałbym paczkę na czas. Niestety to już moje drugie takie negatywne doświadczenie z Allegro one, gdzie szczególnie zależało mi na czasie. Tym razem na pewno już ostatnie - na pewno nigdy więcej się nie zdecyduję, tym bardziej, że kiedy dzwoniłem na infolinię, przywitał mnie komunikat, że wiele przesyłek jest opóźnionych, za co przepraszają, a więc nie tylko ja miałem pecha...
Zupełnie nie rozumiem po co obiecywać klientom "gruszki na wierzbie" i później przepraszać. To najlepsza droga do utraty zaufania u klientów dla marki, której nie przywrócą żadne przeprosiny i rekompensaty w postaci monet Allegro, szczególnie w związku z dużą skalą opóźnień...
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze kupując przez internet trzeba brać pod uwagę ryzyko ze nie dotrze tak szybko jak  się chce. Ale ten przewoźnik to przechodzi wszelkie bariery absurdu, tyle tu wpisów i narzekań a allegro liczy profity i zyski, a mają niezłe.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja dzisiaj odebrałem przesyłkę z paczkomatu InPost, nadaną przez sprzedającego w piątek i to bez opcji Smart. 

Jak się człowiek śpieszy lepiej omijać Allegro One.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

ale Ameryki nie odkryłeś. My to tu wszysxcy wiemy. Ale nam ta wiedza na nic, tzn już nie korzystamy z One. Inni tu i tak nie zaglądają

oznacz moderatorów

natapie
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem. Przesyłka nr A000QVQL15 została szybko nadana przez sprzedawcę, ale od czwartku 20.06 nie zmienia się jej status po dostarczeniu paczki do magazynu przez kuriera, a już mamy środę. Jak rozumiem, od blisko tygodnia paczka leży w magazynie i nikt się nią nie zainteresował. Produkt zamówiłam na prezent z 1,5-tygodniowym wyprzedzeniem i niestety będę musiała znaleźć i kupić inny produkt. Cała sytuacja wywołała niepotrzebny stres i stratę czasu... @Allegro_One 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@natapie Widzę, że Twoją sprawą zajmują się już doradcy w zgłoszeniu numer 43013156. Proszę, oczekuj na odpowiedź drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów