anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w przesyłkach Allegro One punkt

MAMY ROZWIĄZANIE!
doctor81
#7 Wielbiciel#
  • Pierwszą przesyłkę Allegro One punkt otrzymałem z opóźnieniem i niewiele brakowało, a dziecko nie otrzymałoby prezentu na gwiazdkę. Obecnie mam dwie przesyłki, pierwsza   A000EMEU70 od tygodnia jest niby w magazynie i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek go opuści, obecnie otrzymałem wiadomość o opóźnieniu kolejnej przesyłki, mam nadzieję, że mimo wszystko do mnie dotrze. Jedno wiem na pewno - już nigdy nie zamówię niczego z tą opcją wysyłki, to jest totalna porażka. 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@doctor81  napisał(a):
Jedno wiem na pewno - już nigdy nie zamówię niczego z tą opcją wysyłki, to jest totalna porażka. 

Miód na serce dla sprzedawców takie słowa od klienta.

Allegro zmusiło nas do takiej formy wysyłki pod groźba utraty opcji SMART na siłę promując swojego przewoźnika.

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@doctor81 skoro raz był problem to po co próbować drugi raz ? w sumie to do trzech razy powinno być 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
doctor81
#7 Wielbiciel#

Dalem im po prostu szansę, raz może się zdarzyć. Okazuje się, że sukcesem Allegro One jest dostarczenie przesyłki na czas albo w ogóle 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@doctor81 przepraszamy za tę sytuację. Wyjaśniamy to z przewoźnikiem, otrzymasz od nas wiadomość e-mail. 

oznacz moderatorów
doctor81
#7 Wielbiciel#

Dziekuję za interwencję, przesyłka dotarła 

oznacz moderatorów
Client:91162751
#7 Wielbiciel#

Ja tak samo 24h odbiera kurier paczka 24h albo dluzej lezy w magazynie a potem na stronie ci pisze dup.. DOSTAWA W TEN SAM DZIEN ALBO NA DRUGI  kłamstwo jak cholera nie wiem po co to go... stworzyli nigdy wiecej

oznacz moderatorów