anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienie przesyłki Allegro Olne

Paulina11101
#7 Wielbiciel#

Witam,

Przesyłka nadana 27 maja do tej pory nie dotarła. Na aplikacji widnieje status: "Przesyłka opóźniona, Będzie w punkcie później niż wt. 28 maj".

Proszę o weryfikację z czego wynika takie opóźnienie i kiedy przesyłka dotrze do punktu odbioru. 

A000OFMF35 

@Allegro_One 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No i wszystko się zgadza ,przecież piszą że będzie później niż 28 maj a nie piszą kiedy dokładnie. Chcesz otrzymać towar szybko i bez problemów wybieraj sprawdzonych przewoźników a nie A-matorów.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina11101 Cześć, skontaktowałam się z przewoźnikiem w sprawie tej paczki, bardzo przepraszamy za opóźnienie! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ArtDe
#8 Zapaleniec#

Ja też czekam na przesyłkę od 28.maja ! Wielokrotnie kontaktowałem się z Allegro, zawsze to samo - czekamy na odpowiedź z oddziału, przepraszamy za opóźnienie (to już 6 dni opóźnienia !). Dzisiaj usłyszałem, że mają braki kadrowe ! Jeśli tak- to po co oferują taką usługę wiedząc, że nie mogą jej zrealizować ? Wg mnie to normalne oszustwo. Reklamacja na Allegro one  nieuchronnie zostanie złożona ... i nigdy więcej nie wybiorę tego kuriera. Oczywiście nie polecam nikomu i powiem o tym wszystkim znajomym. Szanowne Allegro one - to musi was zaboleć.
Art

oznacz moderatorów

Luminofor_
#7 Wielbiciel#

Ja czekam już prawie miesiąc na paczkę... i nadal się nie doczekałem.

oznacz moderatorów

Paulina11101
#7 Wielbiciel#

@ko_alka  Cześć! Jakie informacje udało się otrzymać od przewoźnika? Nadal nie otrzymałam przesyłki ani żadnej informacji zwrotnej. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina11101 Przepraszam, że tyle to trwa. Podjęliśmy już interwencję w oddziale. Kiedy tylko otrzymamy informację zwrotną, skontaktujemy się z Tobą mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Paulina11101
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Bardzo proszę o konkretne info kiedy ten kontakt nastąpi i kiedy kurier zdecyduje się na doręczenie paczki.

Zabierzów odciął się od świata że od tygodnia nikt nie nawiązał z nim kontaktu i nie ma ŻADNEJ informacji? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina11101 Paczka jest wciąż na magazynie, ponowiliśmy kontakt z oddziałem 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Paulina11101
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Jeśli udało się ponowić kontakt z magazynem to bardzo o info co przekazał magazyn

oznacz moderatorów

ArtDe
#8 Zapaleniec#

Dokładnie takie okrągłe zdanie słyszę od tygodnia, codziennie to samo! Zero informacji

oznacz moderatorów