anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona paczka

Client:42906208
#7 Wielbiciel#

Chciałbym dowiedzieć się co się dzieje z moimi paczkami. Dostawa miała być 22.09 więc jest już po terminie . Od 21.09 paczki są na magazynie.

 

Wcześniej nie bylo problemu z allegro one

A0003EEH46

A0003F2BB8

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:42906208 jak znam życie problemem są przesyłki One ... prawda ?

oznacz moderatorów

Client:42906208
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria Oczywiście,wcześniej nie miałem z nimi problem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:42906208 dobra rada od sprzedawcy - nie wybieraj tej przesyłki , problemy się sukcesywnie nasilają , eskalacja nastapi pod koniec października . Wezwałem dla Ciebie pomocną  osobę ,, ale  nie licz na expresowe rozwiązanie problemu .

 

oznacz moderatorów

Client:42906208
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria dzięki, specjalnie wybierałem opcje z dostawą jeszcze w tym tygodniu...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:42906208 jeszcze w tym tygodniu... 

Deklarowany czas przewozu dla tej przesyłki to 3 dni robocze ,,Dostawa miała być 22.09 ,, to w ofertach  dopisuje nam sprzedawcom allegro , nijak nie idzie tego zmienić szczegółnie dla przesyłek ONE , pewnie nie ma sprzedawcy , który nie miałby w ofercie pacznomatów Inpost  ,praktycznie 100% nadanych przezemnie przesyłek trafia do odbiorców w dniu następnym , nie sądzę żebyś miał jakieś negatywne doświadczenia związane z Inpost , a jeśli już.... to margines 

Czyżby zadziałała magia monet ?

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Allegro one nie dotarło na czas? Nie może być 😅😅😅

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:42906208 wyjaśniamy to i damy znać, gdy otrzymamy odpowiedź od przewoźnika.

oznacz moderatorów