anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja bezpłatnego zwrotu przez Allegro One Box niedostępna

paduch
#7 Wielbiciel#

Brak opcji bezpłatnego zwrotu pomimo, że informacja o darmowym zwrocie widniała na stronie oferty. Dotyczy zamówienia 95e868b0-5ff4-11ef-a612-bb6014031ac5, nr zwrotu 5QY5/2024. Proszę o wsparcie i zapewnienie darmowego zwrotu.

Taka sama sytuacja została rozwiązana pozytywnie: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-one-dla-kupuj%C4%85cych/opcja-bezp%C5%82atnego-zwrotu-prze...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

zacznij od tego że nie zawsze darmowy zwrot jest tym czym przyszło szczegóły zwrotu masz w zakupie zerknij jaką darmową metodę zwrotu sprzedawca udostępnił

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @paduch. Widzę, że zamówienie było zrealizowane z darmową dostawą Allegro Smart, więc w tym przypadku zwrot jest również darmowy. 
Czy wykonałeś wszystkie kroki opisane w tej instrukcji?

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

paduch
#7 Wielbiciel#

Tak, wszystko zostało wykonane jak w instrkucji. Brak możliwości zwrotu z AllegroSmart/ AllegroDelivery. Wysyłka własna wymaga pokrycia kosztów przeze mnie.

paduch_0-1724662812643.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@paduch w takiej sytuacji napisz proszę do nas przez formularz, który znajdziesz po kliknięciu w napis "napisz do nas" w pierwszej opcji. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

paduch
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobiłem w sobotę, gdy pojawił się problem. Wysyłam wiadomość jeszcze raz.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@paduch jeśli wysyłałeś już wiadomość, to nie musisz robić tego ponownie. Poczekaj proszę teraz na odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów