anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem niezamawianą przesyłkę od allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
pkiallegro
#1 Nowicjusz#

Otrzymałem niezamawianą przesyłkę od allegro (w imieniu wysłał Midar sp. z o.o.). O co chodzi? Kto za to płaci? Kto przekazał moje dane.  Otrzymałem tandetny pojemnik na przybory szkolne.
Brak informacji w przesyłce. W adresie dystrybutora podano nieistniejący numer telefonu.
Produkcja i wysyłanie tandetnych produktów nie idzie w parze z ogłaszanymi akcjami allegro.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Może nowość od Allegro, taki klub wysyłkowy. Wykupujesz smart a oni od "swoich" sklepów losowo rozsyłają chińszczyznę;) Wiem brzmi groteskowo, ale że to Allegro może to być "decyzja biznesowa" poparta miliardem "testów i analiz".  Bo głos klienta i partnerów jest dla Allegro ważny jak grzebień dla łysego. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A ja myślałam, że "decyzja biznesowa" to będzie jak zaczną z wyprzedzeniem robić zakupy za klientów z podpiętymi kartami. Wystarczy przecież mała zmiana regulaminu. Skoro i tak już kurierów za ludzi wybierają czy ukrywają oferty, by przeciętny klient nie musiał trudzić się ze znalezieniem tej najlepszej, bo po co. Ma brać co pokazują. To decyzja o robieniu za niego zakupów wydaje się być pasującym kolejnym krokiem... Może to już ten krok i stąd ten pojemnik xD. Jak jeszcze z 5 osób się poskarży to Panie moderatorki sprawdzą i po kilku godzinach odpiszą, że to nie błąd tylko kolejne ulepszenie:)

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

Niewidzialna ręka obiektywnego algorytmu?

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@pkiallegro  Nie ma nic za darmo, pewnie wkrótce dostaniesz jakąś fakturę lub wezwanie do zapłaty. Pamiętaj, nie wolno klikać w żadne linki, logowanie do banku czy Allegro tylko na stronie  www  i tylko wtedy kiedy ty uznasz za potrzebne a nie kiedy ktoś  tego się domaga.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@pkiallegro czy jesteś w stanie podać nam numer tej przesyłki? Kto konkretnie Ci ją dostarczył? Jakim przewoźnikiem?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Pobranie?

oznacz moderatorów